Ρώμη πληροφορίες για αρχάριους

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Δεν ξέρω αν θα τακαταφέρω να το βάλω ενα χρήσιμο θα λεγα κυρίως γευστικό βιβλιαράκι οδηγιών για τη ρώμη ευκαιρία σχολιασμού αν κάποιος εχει επισκεφτεί κάτι απο κει και έχει άποψη
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Δεν ξέρω αν θα τακαταφέρω να το βάλω ενα χρήσιμο θα λεγα κυρίως γευστικό βιβλιαράκι οδηγιών για τη ρώμη ευκαιρία σχολιασμού αν κάποιος εχει επισκεφτεί κάτι απο κει και έχει άποψη
αποτι βλέπω δεν τα κατάφερα μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες για να κάνω επιτυχημένη επισύναψη αρχείου;:roll:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Κλικ "Απάντηση στο θέμα" που βρίσκεται πάνω, στο αριστερό μέρος της οθόνης σου.
Στο καινούργιο παράθυρο, στις "Πρόσθετες Επιλογές", κλικ στο "Διαχείριση Συννημένων Αρχείων", στο "Upload File from your computer" κλικ στο "Αναζήτηση", βρίσκεις το αρχειάκι που θέλεις να επισυνάψεις, το επιλέγεις και στη συνέχεια κλικ στο "Ανέβασμα".

Αφού έχεις κάνει όλα τα προηγούμενα θα πρέπει να βλέπεις το αρχειάκι που έχεις επισυνάψει στις "Πρόσθετες Επιλογές", πάνω ή κάτω από τη "Διαχείριση Συννημένων Αρχείων" (δεν θυμάμαι που ακριβώς).

Τέλος, πατάς "Καταχώριση Απάντησης".

Κάνε αυτά και βλέπουμε.
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Κλικ "Απάντηση στο θέμα" που βρίσκεται πάνω, στο αριστερό μέρος της οθόνης σου.
Στο καινούργιο παράθυρο, στις "Πρόσθετες Επιλογές", κλικ στο "Διαχείριση Συννημένων Αρχείων", στο "Upload File from your computer" κλικ στο "Αναζήτηση", βρίσκεις το αρχειάκι που θέλεις να επισυνάψεις, το επιλέγεις και στη συνέχεια κλικ στο "Ανέβασμα".

Αφού έχεις κάνει όλα τα προηγούμενα θα πρέπει να βλέπεις το αρχειάκι που έχεις επισυνάψει στις "Πρόσθετες Επιλογές", πάνω ή κάτω από τη "Διαχείριση Συννημένων Αρχείων" (δεν θυμάμαι που ακριβώς).

Τέλος, πατάς "Καταχώριση Απάντησης".

Κάνε αυτά και βλέπουμε.
ισως βοηθήσει όμως αυτό !επισύναψη δεν κατάφερα sorry
http://www.arrivalguides.com/GuidesDownload.aspx?partner=fastcheck&group=city&dest=ROME&lang=EL
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
σίγουρα μια καλή αρχή για αρχάριους στη Ρώμη! έχεις πάει ή πρώτη φορά τώρα?
Οχι Samion δεν έχω ξαναπάει πρώτη φορά θα είναι μόνο στο Μιλάνο έχω πάει Εδώ και ενα χρόνο όμως εχω αγαπήσει παράφορα την Ιταλία μέσα απο τις περιγραφές των travelstories και αναμένω με αγωνία να την απολαύσω ενα ολόκληρο 12ημερο το Πάσχα...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Έχω κι εγώ την απορία γιατί με μπλοκάρατε και δεν μπορούσα να γράψω εδώ... :lol:

Τελικά ανακάλυψα ότι έπρεπε να γίνω μέλος του γκρουπ!

Αχ....σε ζηλεύω...κι εγώ θα ήθελα να μείνω κάποια στιγμή για 12 μέρες στην Ρώμη!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Μιράντα, αν είσαι fun των ζυμαρικών και βρεις λίγο χρόνο όσο θα είσαι στη Ρώμη, πέρνα μια βόλτα από το μουσείο Ζυμαρικών.
Πληροφορίες θα βρεις εδώ www.museodellapasta.it.

 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ

submarine

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού...
Γειά σας Ιταλόφιλοι. Θα πάω την Μ. Παρασκευή στη Ρώμη για πρώτη φορά με πολύ άσχημη διάθεση ενώ αυτό το ταξίδι το περίμενα εδώ και χρόνια. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια ορθόδοξη εκκλησία για να πάμε το βράδυ της ανάστασης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom