Ρώμη: piazza di Spagna, νέος εντυπωσιακός χώρος..

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εγκαινιαστηκε ο νέος χώρος στην piazza di Spagna, στην ιστορική έδρα της συμμάχου American express..χωρος με μοναδικό στυλ, χαρακτηριστικό αυτής της μοναδικής εταιρείας. ένα αξιοθέατο από μόνος του. γραφείο από τμήμα 747, κλπ. περάστε να τον δείτε.







 

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
Δηλαδή Samion είναι κάτι σαν ταξιδιωτικό γραφείο ο συγκεκριμένος χώρος;
 

mar1anta

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική
Μόλις παρατήρησα στις φωτογραφίες το σήμα της Alitalia.. Οπότε μάλλον θα είναι κάτι σαν ταξιδιωτικό γραφείο.. Πολύ "προχωρημένος" ο χώρος.. :)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Ωραίο! Θα πάμε λοιπόν να το τσεκάρουμε λίαν συντόμως ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εμενα μου φαινεται πολυ "προχω" για να ειναι μεσα στο κουκλιστικο και ατμοσφαιρικο ιστορικο κεντρο της Ρωμης... δεν μ αρεσει...:cool:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Είναι ένα αεροδιαστημικό εσωτερικό περιβάλλον που ταιριάζει για μια αεροπορική εταιρεία αλλά εξωτερικά δεν νομίζω να έχει καμιά παρέμβαση και φυσικά δεν θα επηράζει το στυλ της πλατείας, έτσι νομίζω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόλις παρατήρησα στις φωτογραφίες το σήμα της Alitalia.. Οπότε μάλλον θα είναι κάτι σαν ταξιδιωτικό γραφείο.. Πολύ "προχωρημένος" ο χώρος.. :)
"ταξιδιωτικό γραφείο"..τς τς..τρε μπανάλ.
το όνομα αυτού: Spazio Alitalia, Χώρος Alitalia δηλ. ένας χώρος συνάντησης του κοινού με την ιστορική εταιρεία πέρα από τα συνηθισμένα γραφεία. ένα σχέδιο του Paolo Luccheta πολύ μπροστά..
εννοείται επισκέψιμος από όλους, πελάτες και μη. και γι αυτό τον πρότεινα βέβαια.
Alitalia
Cliente | ROBILANT ASSOCIATI
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.732
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom