Σάμος και Εύβοια pass

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Ουπς...
Τι λογική έχει τότε, κολλουσε η εφαρμογή αλλά τελικά μας πέταξε στου προηγούμενου μήνα;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Κοροϊδία για αλλη 1 φορά
κοροιδια δεν το λες.. απλα οποιος προλαβε τον Κύριο είδε για άλλη μια φορά.. μέσα σε 8 λεπτα εγιναν 9.500 αιτησεις για Εύβοια.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Με οποιο συστημα, καποιοι θα μεινουν στην αποξω.
Οταν μπηκα στο εξοικονομω, φιλος που δεν μπηκε, μου ελεγε ολα τα λαμογια μπηκαν. Στην συνεχεια πριν κανα μηνα αυτος κληρωθηκε (!) στο τουρισμ φορ ολ ενω εγω οχι, και καμαρωνε! Οταν του ειπα, επιτηδες, ολα τα λαμογια κληρωθηκαν, παρεξηγηθηκε!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Με οποιο συστημα, καποιοι θα μεινουν στην αποξω.
Οταν μπηκα στο εξοικονομω, φιλος που δεν μπηκε, μου ελεγε ολα τα λαμογια μπηκαν. Στην συνεχεια πριν κανα μηνα αυτος κληρωθηκε (!) στο τουρισμ φορ ολ ενω εγω οχι, και καμαρωνε! Οταν του ειπα, επιτηδες, ολα τα λαμογια κληρωθηκαν, παρεξηγηθηκε!
κοίτα στην Ελλάδα ζουμε.. πάντα κάτι θα μας ενοχλεί, είτε με το δίκιο μας είτε οχι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.954
Το κρατος ετσι πρεπει να φερεται, αντρικα, να παρακαλαει ο πολιτης για το 100ρικο για να μην εχει την κρατικη μεριμνα δεδομενη.

Για να παει φθινοπωρο στα καμμενα.

Η Ναπολη πχ βγαινει πιο φθηνα. 100 ευρω για ενα ζευγαρι ειναι σταγονα στον ωκεανο, οταν στο εξωτερικο το φθινοπωρο πας παμφθηνα.
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
κοροιδια δεν το λες.. απλα οποιος προλαβε τον Κύριο είδε για άλλη μια φορά.. μέσα σε 8 λεπτα εγιναν 9.500 αιτησεις για Εύβοια.
δε με καταλαβες.δεν ειναι ο αριθμος των αιτησεων το προβλημα.το ξεραμε αυτο.
εννοω οτι
1.στις 12 ακριβως προσπαθουσα ναα μπω και γω κι η κοπελα μου. κολλαγε το συστημα ασταματητα αρα πρακτικα δεν ειχες καμια πιθανοτητα να κανεις αιτηση αν δεν εισαι χακερ.εγω δε μπορουσα ουτε login να κανω,οχι αιτηση. εκεινη καταφερε να ξεκινησει τη διαδικασια εγκαιρα
2.τελικα στις 12 και 10 περιπου ,αυτη καταφερε να ολοκληρωσει την αιτηση για ευβοια, την οποια απερριψαν αμεσως επειδη οι θεσεις ειχαν καλυφθει ηδη!!!!
3.της ειπα να κανει αιτηση για σαμο (που ακομα ειχε θεσεις) και ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ επειδη ειχε προσπαθησει να κανει αιτηση για ευβοια!!!!!!!!!!
4.εγω προσπαθησα να κανω αιτηση για σαμο στις 12 και 20,κι αφου επιβεβαιωσα το email , οταν πηγα να βαλω τον κωδικο του sms μου λεει η κοπελα μου "αστο ειναι κοροιδια,μην φαμε την θεση απο αλλον" και πατησα ακυρωση στη διαδικασια sms τοιυ κινητου.
2 λεπτα μετα αλλαζουμε γνωμη και παω να ξανακανω αιτηση. την ειχε κρατησει,δε με αφηνε να κανω νεα αιτηση,.οταν παταγα επαναποστολη κωδικου με sms,εστελνε τον ιδιο κωδικο ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΩ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!! οταν εκανα κλικ στο πεδιο που πρεπει να εισαγεις τονκωδικο,το συτημα απλα δεν εκανε τιποτα. καμια ενεργεια. δεν ανοιγε πια το παραθυρο για να εισαγεις τον κωδικο.

η ιστοσελιδα τους και το συστημα τους ειναι ενα φιασκο .
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
δε με καταλαβες.δεν ειναι ο αριθμος των αιτησεων το προβλημα.το ξεραμε αυτο.
εννοω οτι
1.στις 12 ακριβως προσπαθουσα ναα μπω και γω κι η κοπελα μου. κολλαγε το συστημα ασταματητα αρα πρακτικα δεν ειχες καμια πιθανοτητα να κανεις αιτηση αν δεν εισαι χακερ.εγω δε μπορουσα ουτε login να κανω,οχι αιτηση. εκεινη καταφερε να ξεκινησει τη διαδικασια εγκαιρα
2.τελικα στις 12 και 10 περιπου ,αυτη καταφερε να ολοκληρωσει την αιτηση για ευβοια, την οποια απερριψαν αμεσως επειδη οι θεσεις ειχαν καλυφθει ηδη!!!!
3.της ειπα να κανει αιτηση για σαμο (που ακομα ειχε θεσεις) και ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ επειδη ειχε προσπαθησει να κανει αιτηση για ευβοια!!!!!!!!!!
4.εγω προσπαθησα να κανω αιτηση για σαμο στις 12 και 20,κι αφου επιβεβαιωσα το email , οταν πηγα να βαλω τον κωδικο του sms μου λεει η κοπελα μου "αστο ειναι κοροιδια,μην φαμε την θεση απο αλλον" και πατησα ακυρωση στη διαδικασια sms τοιυ κινητου.
2 λεπτα μετα αλλαζουμε γνωμη και παω να ξανακανω αιτηση. την ειχε κρατησει,δε με αφηνε να κανω νεα αιτηση,.οταν παταγα επαναποστολη κωδικου με sms,εστελνε τον ιδιο κωδικο ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΣΑΓΩ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!! οταν εκανα κλικ στο πεδιο που πρεπει να εισαγεις τονκωδικο,το συτημα απλα δεν εκανε τιποτα. καμια ενεργεια. δεν ανοιγε πια το παραθυρο για να εισαγεις τον κωδικο.

η ιστοσελιδα τους και το συστημα τους ειναι ενα φιασκο .
οτι είναι φιάσκο είναι εδω συμφωνώ.. απλά τι περιμένεις? 12 με 12.05 προφανώς η σελίδα έπεσε επειδή ένα σωρό κόσμος μπηκε να κάνει αίτηση. Εγώ πρόλαβα στις 12.06 και έκανα μια αίτηση. Στην δευτερη 4 λεπτα αργότερα , ενω έκανα τις επιβεβαιώσεις , πάτησα υποβολή και μου εμφάνισε ''σφάλμα , οι αιτήσεις έχουν ολοκληρωθεί '' .. Η δική μου γνώμη είναι πως έπρεπε να βάλει κριτήρια, όπως πχ να μην πάρουν οι ντόπιοι . Οι οποίοι θεωρώ παίζει να εχουν χρησιμοποιήσει 10-11 pass ο καθένας αυτούς τους δύο μήνες . Και καλά κάνουν βέβαια..
 

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
στο χρόνο
απο τη στιγμη που δεν εχει θεσεις για ευβοια και απορριπτει την αιτηση γιατι να μην μας αφηνει να κανουμε αιτηση για Σαμο? ειναι τρελό...
ή να μην με αφηνει να βαλω τον κωδικο επειδη πατησα ακυρωση 2 λεπτα πριν, και ουτε να με αφηνει να κανω νεα αιτηση...
αστειοτητες
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
απο τη στιγμη που δεν εχει θεσεις για ευβοια και απορριπτει την αιτηση γιατι να μην μας αφηνει να κανουμε αιτηση για Σαμο? ειναι τρελό...
ή να μην με αφηνει να βαλω τον κωδικο επειδη πατησα ακυρωση 2 λεπτα πριν, και ουτε να με αφηνει να κανω νεα αιτηση...
αστειοτητες
στο πρώτο επειδή θεωρητικά έχασες την ευκαιρία σου επιλέγοντας την Ευβοια.
στο δεύτερο συμφωνω μαζι σου.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.317
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Όταν το μόνο κριτήριο είναι η χρονική προτεραιότητα, κάτι που έχει να κάνει με τη ποιότητα πρόσβασης στο Internet, το όλο εγχείρημα είναι φιάσκο, τι συζητάμε;
Ειναι παράλογο να μη μετρούν τα εισοδηματικά κριτήρια, εντοπιότητα κτλ.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.659
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Προσπάθησα κι εγώ, μη έχοντας ελπίδες ότι θα είμαι τυχερή, και χωρίς δεύτερη προσπάθεια πήρα το voucher για τη Β. Εύβοια. Η ώρα υποβολής της αίτησης είναι 12:10:51.
Μου έκανε εντύπωση πόσο γρήγορη ήταν η διαδικασία και δεν κόλλησε καμιά σελίδα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.116
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom