Σαλονικιωτικα Ξενοδοχεια

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Χαχααχαχ! Κανονικά δε θα έπρεπε να κάνουν καλύτερη τιμή αν ζητήσεις όλο το βράδυ και περισσότερα άτομα; Αυτοί οι ξενοδόχοι δεν έχουν ιδέα επιχειρηματικότητας
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Δηλαδή απαράδεκτο να μην μπορούν να δεχτούν πολλά άτομα στις σουίτες. Κανονικά εάν το δωματιο διαθέτει κρυφή καμερούλα θα έπρεπε να δίνουν και ποσοστά από τα κέρδη της ταινίας μετά. Αλλά όλα τα θέλουν για τον εαυτό τους....:bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρε σεις μου κανατε το θεμα ροζ:haha:
Φρονιμααααααα!Φρενοοοοο!!!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Ρε σεις μου κανατε το θεμα ροζ:haha:
Φρονιμααααααα!Φρενοοοοο!!!
Απο σαλονικιώτικα τα κάναμε ξεσα -ή σεξα- λωνικιώτικα τα ξενοδοχεία. :bleh:
Για να μέινω και εντός θέματος σου θα σου πρότεινα ρίξεις μια ματιά στο Olympia, πάνω από την αριστοτέλους, μπορεί να βρις μονόκλινο κον΄τα στα 60-70 με πρωινό, είναι πλήρως ανακαινισμένο, καθαρό με καλό πρωινό, και με λίγο μικρά δωμάτια, αλλά για κέντρο και για την κατάσταση στην οποία είναι η τιμή του είναι πολύ λογική. Για το Egnatia Palace, το ΑΒC αλλά και για το Park έχω ακούσει καλά σχόλια, χωρίς να έχει τύχει να μείνω εκεί. Πάντως γύρω στα 90ευρώ με πρωινό μπορείς να πετύχεις και το Lazaristes, που αν και δεν είναι σε αξιολόγη τοποθεσία είναι ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της πόλης.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ποιο Lazaristes; Κεντρο θελουμε κεντρο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Βασικα Εγνατια θελει απ' οτι καταλαβα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Απο σαλονικιώτικα τα κάναμε ξεσα -ή σεξα- λωνικιώτικα τα ξενοδοχεία. :bleh:
Για να μέινω και εντός θέματος σου θα σου πρότεινα ρίξεις μια ματιά στο Olympia, πάνω από την αριστοτέλους, μπορεί να βρις μονόκλινο κον΄τα στα 60-70 με πρωινό, είναι πλήρως ανακαινισμένο, καθαρό με καλό πρωινό, και με λίγο μικρά δωμάτια, αλλά για κέντρο και για την κατάσταση στην οποία είναι η τιμή του είναι πολύ λογική. Για το Egnatia Palace, το ΑΒC αλλά και για το Park έχω ακούσει καλά σχόλια, χωρίς να έχει τύχει να μείνω εκεί. Πάντως γύρω στα 90ευρώ με πρωινό μπορείς να πετύχεις και το Lazaristes, που αν και δεν είναι σε αξιολόγη τοποθεσία είναι ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της πόλης.
Αν απο το ονομα συμπερανα σωστα και ειναι κοντα στη Μονη Λαζαριστων...τοτε θα ειναι πολυ κοντα στην παλια μου γειτονια.Αλλα εννοειται οτι προτιμουνται τα κεντρικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom