Σαντορίνη Σαντορίνη - Φωτογραφίες και χαλαρωτικό slideshow...

larios

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Ανοίγει σιγά-σιγά ο καιρός και αρχίζουμε να ξανασκεφτόμαστε τους προορισμούς διακοπών μας...​

Για "ζέσταμα" ανεβάζω μερικές από τις φωτογραφίες που τράβηξα το 2007 στην καταπληκτική Σαντορίνη.... (κλικ για να τις μεγεθύνετε)​

Αν θέλετε περισσότερες, είσαστε όλοι ευπρόσδεκτοι στο website μου, στη γκαλερί "Σαντορίνη" όπου έχω βάλει ακόμη περισσότερες.... (κλικ εδώ)​

Τώρα σας έχω κάτι ακόμη .... Αν θέλετε εν μέσω δουλειάς ή από το σπίτι χαλαρώσετε για 3 λεπτά και να "ταξιδέψετε" στη Σαντορίνη (με ανάλογη μουσική), είστε ευπρόσδεκτοι να κατεβάσετε τo φωτογραφικό Slideshow της Σαντορίνης, κάνοντας κλικ εδώ... (το τρίτο στη σειρά).​

Αν σας άρεσε θα χαιρόμουν να ακούσω κριτική, σχόλια και ... σχολιανά (!) στο βιβλίο επισκεπτών του site μου, κάνοντας κλικ εδώ... (χμμ λάβετε υπόψη ότι είναι απλώς το χόμπυ μου ε!! :))


awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_42.jpg awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_49.jpg awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_50.jpg

awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_47.jpg awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_41.jpg awww1.clikpic.com_larios_images_th_Larios_Santorini_32.jpg

Καλή ... χαλάρωση! ;)

Γιάννης
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες και ευχαριστούμε για τις πολύ ωραίες φωτογραφίες της πανέμορφης Σαντορίνης.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλη ειναι η Σαντορινη και οι φωτογραφιεs σου σιγουρα την κανουν πολυ πιο ομορφη!Ωραια τα χρωματα:)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:στην παρεα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.965
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom