Σαντορίνη Σαντορινη - γνωμες για ξενοδοχεια.

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Γεια σας, πηγαινω Σαντορινη τελος Αυγουστου και υστερα απο το απαραιτητο ψαξιμο εφτασε η ωρα να διαλεξω ξενοδοχειο. Θα με βοηθουσε πολυ η γνωμη καποιων που εχουν παει ή εχουν ακουσει κατι για τα εξης ξενοδοχεια για τα οποια βρηκα διαθεσιμοτητα τις ημερομηνιες που θελω να παω (εκλεισα ηδη τα εισιτηρια).
Στο ημεροβιγλι το Honeymoon petra villas, to Santorini Princess και το αρκετα ακριβοτερο Santorini icons. Δυστυχως δεν συνεργαζονται με το booking.com που κοιταξα για βαθμολογια και ετσι η γνωμη καποιων που τα ξερουν θα μου ειναι πολυτιμη στην επιλογη μου.
Καθε προταση ευπροσδεκτη.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Γεια σας, πηγαινω Σαντορινη τελος Αυγουστου και υστερα απο το απαραιτητο ψαξιμο εφτασε η ωρα να διαλεξω ξενοδοχειο. Θα με βοηθουσε πολυ η γνωμη καποιων που εχουν παει ή εχουν ακουσει κατι για τα εξης ξενοδοχεια για τα οποια βρηκα διαθεσιμοτητα τις ημερομηνιες που θελω να παω (εκλεισα ηδη τα εισιτηρια).
Στο ημεροβιγλι το Honeymoon petra villas, to Santorini Princess και το αρκετα ακριβοτερο Santorini icons. Δυστυχως δεν συνεργαζονται με το booking.com που κοιταξα για βαθμολογια και ετσι η γνωμη καποιων που τα ξερουν θα μου ειναι πολυτιμη στην επιλογη μου.
Καθε προταση ευπροσδεκτη.
σε τι τιμή τα βρήκες αυτά τα αστέρια?
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
μεταξυ 240-400 τη βραδια αλλα επειδη ειναι πολλα πρεπει να ξερω αν αυτα που προσφερουν (θεα, παροχες, καθαριοτητα κλπ) αξιζουν αυτα τα χρηματα που δεν τα βρισκω και στο δρομο.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δυστυχώς δεν έχω μείνει σε κανένα. Υπάρχουν όμως κριτικές και για τα τρία στο tripadvisor, που μπορεί να σε βοηθήσουν.
 

Christina

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος και Ταυλάνδη
Γεια σας, πηγαινω Σαντορινη τελος Αυγουστου και υστερα απο το απαραιτητο ψαξιμο εφτασε η ωρα να διαλεξω ξενοδοχειο. Θα με βοηθουσε πολυ η γνωμη καποιων που εχουν παει ή εχουν ακουσει κατι για τα εξης ξενοδοχεια για τα οποια βρηκα διαθεσιμοτητα τις ημερομηνιες που θελω να παω (εκλεισα ηδη τα εισιτηρια).
Στο ημεροβιγλι το Honeymoon petra villas, to Santorini Princess και το αρκετα ακριβοτερο Santorini icons. Δυστυχως δεν συνεργαζονται με το booking.com που κοιταξα για βαθμολογια και ετσι η γνωμη καποιων που τα ξερουν θα μου ειναι πολυτιμη στην επιλογη μου.
Καθε προταση ευπροσδεκτη.
Δυστυχώς δεν έχω μείνει σε κανένα από τα ξενοδοχεία που ανέφερες αλλά δύο φορές που πήγα Σαντορίνη έμεινα στο Aegean Plaza στο Καμάρι. Πολύ καλό και καθαρό ξενοδοχείο και μόλις 3 λεπτά με τα πόδια από τη μαύρη παραλία. Επίσης αρκετά οικονομικό. Δεν παρέχει βέβαια καμία σπουδαία θέα αλλά στη Σαντορίνη δεν θα μένεις καθόλου μέσα. Ελπίζω να βοήθησα... Καλό σου ταξίδι!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μεταξυ 240-400 τη βραδια αλλα επειδη ειναι πολλα πρεπει να ξερω αν αυτα που προσφερουν (θεα, παροχες, καθαριοτητα κλπ) αξιζουν αυτα τα χρηματα που δεν τα βρισκω και στο δρομο.

εχω να σου προτείνω το καλυτερο στην σαντορίνη λέγεται. "τα χίλια αστέρια"
βάζεις το sleeping bag στην παραλία ακρωτήρι στο νότο,ξαπλώνεις ανάσκελα και κάνεις ουρανοσκόπιση!! τιμή.τσαμπα ολέ!!!
μη με παραξηγήσεις αλλα μορέ τα 400 δεν τα δίνω...άν ήταν 380 ψήνομαι!!:rolleyes:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
εχω να σου προτείνω το καλυτερο στην σαντορίνη λέγεται. "τα χίλια αστέρια"
βάζεις το sleeping bag στην παραλία ακρωτήρι στο νότο,ξαπλώνεις ανάσκελα και κάνεις ουρανοσκόπιση!! τιμή.τσαμπα ολέ!!!
μη με παραξηγήσεις αλλα μορέ τα 400 δεν τα δίνω...άν ήταν 380 ψήνομαι!!:rolleyes:
Το εχω κανει και αυτο πολλες φορες και μαλιστα χωρις υπνοσακκο (καποτε διαλεξα μια βαρκα που ειχε κατι διχτυα μεσα, τα εκανα στρωμα και κοιμηθηκα - ευτυχως ηταν στη στερια και δεν βρεθηκα Λιβυη) αλλα φετος ξυπνησε μεσα μου ο Κοκκαλης.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εισαι κοκκαλιάρης !!!:rolleyes:
βρέ εδώ έχομε γρίππες,κρίσες,και ...για μαζέψου λίγο!!
θα σου στείλω την εφορία!
να κανεις παζάρια να το κατεβάσεις στα 100 αλλιώς έλα στα σφακιά:bleh::bleh:

λοιπόν σε βάρκα με δίκτυα μέσα χύμα δεν έχω κοιμηθεί...μού έδωσες ιδέα!!:rolleyes:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μεταξυ 240-400 τη βραδια αλλα επειδη ειναι πολλα πρεπει να ξερω αν αυτα που προσφερουν (θεα, παροχες, καθαριοτητα κλπ) αξιζουν αυτα τα χρηματα που δεν τα βρισκω και στο δρομο.
και για ποιους τύπους δωματίων μιλάμε? τους απλούς? (standard) και ποια βράδια ενδιαφέρεσαι να μείνεις? να σου κάνω κονέ:D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Παω 22-26/8, θελω ενα περιποιημενο δωματιο με θεα και ησυχια κατα προτιμηση στο Ημεροβιγλι.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Game over, εκλεισα δωματιο και οτι βρεξει ας κατεβασει, θα σας μεταφερω τις εμπειριες μου στην επιστροφη.
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Sokratis δεν σε πρόλαβα έχω μείνει σαντορίνη 4 φορές ,το ξενοδοχείο σου είναι πανάκριβο αλλά τεσ πα , ελπίζω να περάσεις καλά ,η Σαντορίνι είναι φοβερό μέρος ,απίστευτο και δεν είναι δυνατόν να μην περάσεις φοβερά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom