Σαν σήμερα (ταξιδιωτική έκδοση)

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.271
Likes
7.883
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
1ο μου ποστάρισμα για την νέα χρονιά, Καλή τύχη σε όλους και ας είναι και αυτή η χρονιά σαν το 1821 τουλάχιστον.... ημερομηνίες δεν βάζω παρά μόνου την πρώτη φορά που έκανα New year's Eve στην Νέα Υόρκη και ήταν 1992 , ακολούθησαν άλλες 5 έως σήμερα ,1 Φιλαδέλφεια (όχι η νέα ,,,😀),Πράγα το 97, Βαρσοβία, Μπρατισλάβα, Βιέννη, Βουκουρέστι, Μπολόνια, Μάιντζ, Έλατος στον Παρνασσό,2 φορές εν πλω,η μία για Βραζιλία κάπου ανάμεσα Αργεντινή-Βραζιλία και η 2ερη, ταξιδεύοντας στην Αδριατική για Ραβέννα....κλάψ κλάψ λυγμ λυγμ ερωτευμένος με την τωρινή σύζυγό μου ! Καψούρα τότε .....και τώρα ! Αυτά......
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Η καινούρια χρονιά το 2015 μας βρήκε στο Νότιο Νησί της Νέας Ζηλανδίας. Την παραμονή έβρεχε καταρρακτωδώς αλλά την πρωτοχρονιά πηγαίναμε για το Christchurch με καλό καιρό.
SAVE_20201226_133307.jpg
Στη φωτογραφία ο ποταμός Taramakau.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
1ο μου ποστάρισμα για την νέα χρονιά, Καλή τύχη σε όλους και ας είναι και αυτή η χρονιά σαν το 1821 τουλάχιστον.... ημερομηνίες δεν βάζω παρά μόνου την πρώτη φορά που έκανα New year's Eve στην Νέα Υόρκη και ήταν 1992 , ακολούθησαν άλλες 5 έως σήμερα ,1 Φιλαδέλφεια (όχι η νέα ,,,😀),Πράγα το 97, Βαρσοβία, Μπρατισλάβα, Βιέννη, Βουκουρέστι, Μπολόνια, Μάιντζ, Έλατος στον Παρνασσό,2 φορές εν πλω,η μία για Βραζιλία κάπου ανάμεσα Αργεντινή-Βραζιλία και η 2ερη, ταξιδεύοντας στην Αδριατική για Ραβέννα....κλάψ κλάψ λυγμ λυγμ ερωτευμένος με την τωρινή σύζυγό μου ! Καψούρα τότε .....και τώρα ! Αυτά......
:)

Ωραία όλα αλλά χρειάζονται και φωτογραφικές αποδείξεις ....:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.368
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom