Σαν σήμερα (ταξιδιωτική έκδοση)

Μηνύματα
959
Likes
5.226
Τι είναι αυτά στο ποτάμι; Λουλούδια, παπούτσια;
Παπούτσια μάλλον από χαλκό(εν πάρει περίπτωση μέταλλο).Είναι μνημείο,λέγεται παπούτσια στο Δούναβη, τιμώντας τους ανθρώπους που υποχρεώθηκαν να βγάλουν τα παππουτσια τους,το πιο σημαντικο τους περιουσιακό στοιχείο που είχαν πια και ύστερα δολοφονήθηκαν και πετάχτηκαν στο ποτάμι από τους Ναζί και τους Ούγγρους συνεργάτες τους.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.966
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.365
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Οι φωτογραφίες σου είναι τούμπανο @vasiliss .Έχεις γράψει ιστορία για αυτόν το ονειρεμένο προορισμό;
Σε ευχαριστώ πολύ Κωνσταντίνε, όχι δεν έχω γράψει ακόμα κάτι. :)

Ωραίες φωτογραφίες! Θέλουμε ιστορία @vasiliss :)
Ευχαριστώ πολύ @Klair . Τώρα που τελειώνω με την ιστορία της Ρουμανίας, ίσως καθίσω να γράψω κάτι.
Αν και δεν νομίζω να έχω να προσθέσω κάτι σημαντικό, γιατί καθίσαμε σκάρτες 3 ημέρες και είδαμε τα πολύ βασικά. Ίδωμεν!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.966
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Φίλε @vasiliss να προστεθώ κι εγώ στο κοινό σου που θέλει ιστορία για Ιορδανία; :haha:
Ειδικά για τριήμερο, έτσι ωραία και αναλυτικά που τα γράφεις θα ήταν πολύ καλή βοήθεια για όλους μας! Βλέπω και τις φωτογραφιάρες σου, ένας λόγος παραπάνω.
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Φίλε @vasiliss να προστεθώ κι εγώ στο κοινό σου που θέλει ιστορία για Ιορδανία; :haha:
Ειδικά για τριήμερο, έτσι ωραία και αναλυτικά που τα γράφεις θα ήταν πολύ καλή βοήθεια για όλους μας! Βλέπω και τις φωτογραφιάρες σου, ένας λόγος παραπάνω.
Ευχαριστώ "Ψηλέ" για τα καλά σου λόγια. Αν βρω χρόνο μάλλον θα καθίσω να γράψω κάτι. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom