Σαν τη Χαλκιδική...ΔΕΝ έχει???

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.844
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εγω στο Μεξικο παντως δεν βρηκα μαυρα νερα. Τυρκουαζ ηταν...


ΥΓ και φυσικα δεν το εννοω οτι θα αλλαζα τις Σευχελλες με τις κανες. Βασικα πουθενα δεν θα παω. Αδεια τον Οκτωβριο...μαλλον
 

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.844
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
like here nowhere....
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
χαχα καλό! Πάντως στην Χαλκιδική κατά την γνώμη μου υπάρχει μια κατάσταση σνομπισμού και κυρίλας στον κόσμο γενικότερα και στις γυναίκες περισσότερο σε σχέση με τις καταστάσεις που έχω δει σε νησιά η σε άλλα μέρη στην Ελλάδα(Ιος,Κατερίνη).Κουβαλάνε οι περισσότερες μαζί τους την νοοτροπία της κοκέτας,πριγκίπισσας που κυριαρχεί ως επι το πλείστον στην Θεσσαλονίκη με εξαίρεση ίσως τις φοιτήτριες και τις ξένες.
 
Last edited:

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
χαχα καλό! Πάντως στην Χαλκιδική κατά την γνώμη μου υπάρχει μια κατάσταση σνομπισμού και κυρίλας στον κόσμο γενικότερα και στις γυναίκες περισσότερο σε σχέση με τις καταστάσεις που έχω δει σε νησιά η σε άλλα μέρη στην Ελλάδα(Ιος,Κατερίνη).Κουβαλάνε οι περισσότερες μαζί τους την νοοτροπία της κοκέτας,πριγκίπισσας που κυριαρχεί ως επι το πλείστον στην Θεσσαλονίκη με εξαίρεση ίσως τις φοιτήτριες και τις ξένες.
Μάλλον δεν έχεις δει Χανιώτισσα, να πηγαίνει στις 8 το πρωί στο περίπτερο με ντύσιμο-βάψιμο λες και πηγαίνει σε γκαλά στην βίλλα του πρέσβη.:lol:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.844
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Μηπως παντου το ιδιο ειναι? για της Θεσσαλονικης λενε ετσι, για Λαρισα, Χανια...τελικα που δεν ειναι ετσι?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Στην Αθήνα που έχω πάει πολλές φορές και έχω μείνει αρκετές μέρες παρατήρησα ότι δεν είναι έτσι και από ότι έχω δει και ακούσει και δει για κάποια μέρη στην Πελοπόννησο.
Λάρισα,Βέροια,Καρδίτσα,Τρίκαλα και κάποιες άλλες επαρχιακές πόλεις είναι σαν την Θεσσαλονίκη.Εδώ Θεσσαλονίκη η κατάσταση είναι τραγική.Το να βγει μια γυναίκα έξω άβαφη ισοδυναμεί με το να βγει άπλυτη:)
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Στην Αθήνα που έχω πάει πολλές φορές και έχω μείνει αρκετές μέρες παρατήρησα ότι δεν είναι έτσι
Όταν ξέρω ότι θα φάω μία ώρα στη συγκοινωνία για να κατέβω κέντρο, μα τω Θεώ, αν δω κραγιόν μπροστά μου θα το σπάσω στα τέσσερα.
:lol:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.763
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Για να συμβάλω εποικοδομητικά στη συζήτηση:

Συνεχίστε τώρα :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.389
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom