Ιταλία Σαρδηνια

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Είμαστε 4 άτομα και έχω κλείσει δίχωρα σπίτια σε 3 μέρη κανένα παραπάνω από 160 ευρώ η βραδιά και όλα δίπλα στην θάλασσα,όχι παραπάνω από 50-100 μέτρα
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια εταιρεία ή site για ενοικίαση αυτοκινήτου στην Σαρδηνία; Για Αύγουστο σκέφτομαι κι εγώ περίπου 10 μέρες και λέω να σπάσω τη διαμονή σε διάφορα μέρη. Θα είχε νόημα η μία πτήση να είναι προς Κάλιαρι και η άλλη από Όλμπια; έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για μέρη και μέρες που να είναι χαλαρό αλλά και να καλύψει ένας σημαντικό μέρος;
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.303
Likes
1.774
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια εταιρεία ή site για ενοικίαση αυτοκινήτου στην Σαρδηνία; Για Αύγουστο σκέφτομαι κι εγώ περίπου 10 μέρες και λέω να σπάσω τη διαμονή σε διάφορα μέρη. Θα είχε νόημα η μία πτήση να είναι προς Κάλιαρι και η άλλη από Όλμπια; έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για μέρη και μέρες που να είναι χαλαρό αλλά και να καλύψει ένας σημαντικό μέρος;
Έχε κατα νου, ότι η παράδοση του αυτοκινήτου σε διαφορετικό μέρος από την παραλαβή, συνήθως έχει κάποιο αρκετά μεγάλο fee, οπότε δεν συμφέρει.
 

snikolak

Member
Μηνύματα
23
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Έχε κατα νου, ότι η παράδοση του αυτοκινήτου σε διαφορετικό μέρος από την παραλαβή, συνήθως έχει κάποιο αρκετά μεγάλο fee, οπότε δεν συμφέρει.
Αυτό είναι αλήθεια όντως, οπότε πιο πιθανό να κάνουμε το γύρο και να επιστρέψουμε Κάλιαρι με ενδιάμεσες στάσεις και διαμονή.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια εταιρεία ή site για ενοικίαση αυτοκινήτου στην Σαρδηνία; Για Αύγουστο σκέφτομαι κι εγώ περίπου 10 μέρες και λέω να σπάσω τη διαμονή σε διάφορα μέρη. Θα είχε νόημα η μία πτήση να είναι προς Κάλιαρι και η άλλη από Όλμπια; έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για μέρη και μέρες που να είναι χαλαρό αλλά και να καλύψει ένας σημαντικό μέρος;
Αν κάνεις το οδικό, μετά έλα να μας τα πεις λίγο και απο εδώ γιατί μας ενδιαφέρει. Καλά να περάσετε!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Δεν νομίζω ότι είναι τραγικό το κόστος αλλαγής παράδοσης του αυτοκινήτου από το τόπο παραλαβής. Εγώ από Νυρεμβέργη σε Στουτγκάρδη πλήρωσα 35 ευρώ.
 

taniakar

Member
Μηνύματα
240
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Δεν νομίζω ότι είναι τραγικό το κόστος αλλαγής παράδοσης του αυτοκινήτου από το τόπο παραλαβής. Εγώ από Νυρεμβέργη σε Στουτγκάρδη πλήρωσα 35 ευρώ.
Αν το παραδώσεις σε άλλη χώρα είναι μεγάλο το fee. Στην ίδια χώρα σε άλλη πόλη δεν είναι μεγάλο και σε περίπτωση roadtrip συμφέρει. Εμείς το έχουμε κάνει έτσι πάρα πολλές φορές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom