Ιταλία Σαρδηνια

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.722
Likes
7.850
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Η περιοχή γύρω απο το αεροδρόμιο του Κάλιαρι είναι επικίνδυνη το βραδυ; Να το επιχειρήσω να περπατήσω μονη 2χλμ το βράδυ (γυρω στις 12) ή ούτε καν;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.719
Η περιοχή γύρω απο το αεροδρόμιο του Κάλιαρι είναι επικίνδυνη το βραδυ; Να το επιχειρήσω να περπατήσω μονη 2χλμ το βράδυ (γυρω στις 12) ή ούτε καν;
Ειναι εντελως ερημη. Ταξι, δεν ειναι πολυ ακριβο.
 

George_K

Member
Μηνύματα
11
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη-Παρίσι
Καλησπέρα και από μένα. Έχω κλείσει 10 μέρες Σαρδηνία για τον Αύγουστο. 4 μέρες Όλμπια, 2 Cala Gorone και 4 μέρες Κάλιαρι. Προτίμησα μέρη που έχουν κοντά ωραίες παραλίες. Αν έχει κάποιος να προτείνει κάνα daily cruise εκεί γύρω που έχει πάει και έχει μείνει ευχαριστημένος, πολύ ευχαρίστως.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.722
Likes
7.850
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Καλησπέρα και από μένα. Έχω κλείσει 10 μέρες Σαρδηνία για τον Αύγουστο. 4 μέρες Όλμπια, 2 Cala Gorone και 4 μέρες Κάλιαρι. Προτίμησα μέρη που έχουν κοντά ωραίες παραλίες. Αν έχει κάποιος να προτείνει κάνα daily cruise εκεί γύρω που έχει πάει και έχει μείνει ευχαριστημένος, πολύ ευχαρίστως.
Θα σου πω τη Δευτερα αν παρω καμια απο Καλιαρι.
Noμιζω απο Ολμπια εχει καποιες ενδιαφερουσες κρουαζιερες σε γενικές γραμμες.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.722
Likes
7.850
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ειναι εντελως ερημη. Ταξι, δεν ειναι πολυ ακριβο.
Μπαη δε ουεη ο ταριφας μου πηρε 25 ευρω **μόνο μετρητά** για 1.9 χλμ, γιατι ειναι φιξ ταριφα λεει. Σ οσους και να παω τοπους, ιδιους βρισκω τους άνθρωπους (ταριφες εν προκειμενω)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.224
Likes
41.719
Μπαη δε ουεη ο ταριφας μου πηρε 25 ευρω **μόνο μετρητά** για 1.9 χλμ, γιατι ειναι φιξ ταριφα λεει. Σ οσους και να παω τοπους, ιδιους βρισκω τους άνθρωπους (ταριφες εν προκειμενω)
Το ειχα αναφερει οταν πηγα οτι με 13 ευρω×2 βγαλαμε καινουρια εισιτηρια για πιο αργα το μεσημερι με Ryan αντι να δωσουμε 25 στο ταξι τα χαραματα στις 6 αφου ειδαμε οτι δεν υπαρχει εναλλακτικη τα ξημερωματα.
Παλι καλα που η τιμη εμεινε ιδια απο περσι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.682
Μέλη
39.000
Νεότερο μέλος
Thanos Kadetsis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom