Τανζανία Σαφάρι και παραλίες

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Ευχαριστουμε για την ιστορία που ανεβασες!! Μου αρεσε πολυ η ρεαλιστική περιγραφή σου και οι φωτο . Καλά ταξίδια
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Ευχαριστουμε για την ιστορία που ανεβασες!! Μου αρεσε πολυ η ρεαλιστική περιγραφή σου και οι φωτο . Καλά ταξίδια
Ευχαριστώ κι εγώ για τα καλά σου λόγια. Καλά ταξίδια και σε σένα.
 

Vanessa Van

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Περού & Αργεντινή
Καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από το τελευταίο ποστ, παρόλα αυτά είπα να δοκιμάσω.
Έχω να κάνω μία ερώτηση που ίσως και να είναι χαζή - μου δημιουργήθηκε όμως η απορία διαβάζοντας εδώ μέσα τις εμπειρίες περί σαφάρι Τανζανίας.
Φτάνουμε λοιπόν στο αεροδρόμιο με τις βαλίτσες μας. Πού τις αφήνουμε όσο διαρκεί το σαφάρι βρε παιδιά; Είχα δεδομένο ότι προβλέπεται να τις έχουμε μαζί. Όμως τώρα σκέφτομαι, μήπως όχι;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από το τελευταίο ποστ, παρόλα αυτά είπα να δοκιμάσω.
Έχω να κάνω μία ερώτηση που ίσως και να είναι χαζή - μου δημιουργήθηκε όμως η απορία διαβάζοντας εδώ μέσα τις εμπειρίες περί σαφάρι Τανζανίας.
Φτάνουμε λοιπόν στο αεροδρόμιο με τις βαλίτσες μας. Πού τις αφήνουμε όσο διαρκεί το σαφάρι βρε παιδιά; Είχα δεδομένο ότι προβλέπεται να τις έχουμε μαζί. Όμως τώρα σκέφτομαι, μήπως όχι;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Μέσα στο τζιπάκι, έχει χώρο πίσω συνήθως/πάντα
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από το τελευταίο ποστ, παρόλα αυτά είπα να δοκιμάσω.
Έχω να κάνω μία ερώτηση που ίσως και να είναι χαζή - μου δημιουργήθηκε όμως η απορία διαβάζοντας εδώ μέσα τις εμπειρίες περί σαφάρι Τανζανίας.
Φτάνουμε λοιπόν στο αεροδρόμιο με τις βαλίτσες μας. Πού τις αφήνουμε όσο διαρκεί το σαφάρι βρε παιδιά; Είχα δεδομένο ότι προβλέπεται να τις έχουμε μαζί. Όμως τώρα σκέφτομαι, μήπως όχι;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Εμείς αφήσαμε τα περισσότερα πράγματα στο ξενοδοχείο που μέναμε στην Αρούσα. Αφού θα επιστρέφαμε σε αυτό μετά από τρεις μέρες. Χώρος στο τζιπ δεν υπήρχε γιατί ήμασταν πολλά άτομα. Αν εσείς είστε λίγοι, ίσως να χωράνε. Εξαρτάται και από το αν θα μένετε σε ξενοδοχείο ή σε σκηνές. Εμείς μέναμε σε σκηνές και υπήρχε άλλο ένα τζιπ για να κουβαλά τα πράγματα για αυτές και για μαγείρεμα. Μήπως μπορείς να ρωτήσεις από τώρα το πρακτορείο που θα σας κάνει το τουρ;
Εσείς θα αρχίσετε κατευθείαν το σαφάρι; Από το αεροδρόμιο θα έρθουν να σας πάρουν για να φύγετε; Δε θα μείνετε μια βραδιά κάπου; Συνήθως το σαφάρι ξεκινά πολύ πρωί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom