Σέριφος Σεριφος

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Ναι, την κατάβαση θα την κάνω σίγουρα, είναι από τα πρώτα που είδα. Στην Στοά το λες λογω επικινδυνότητας ε; Και κάπου αλλού διάβασα οτι καλό ειναι να υπάρχει έμπειρος συνοδηγός.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Ναι, την κατάβαση θα την κάνω σίγουρα, είναι από τα πρώτα που είδα. Στην Στοά το λες λογω επικινδυνότητας ε; Και κάπου αλλού διάβασα οτι καλό ειναι να υπάρχει έμπειρος συνοδηγός.
Nαι ακριβώς. Δεν είναι συντηρημένη η στοα, οπότε καλύτερα να είσαι με κάποιον που έχει ξαναπεράσει κ ξέρει τα κατατόπια.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Στις παραλίες που δεν έχει φυσική σκιά, θα βόλευε ομπρέλα ή σκηνή παραλίας χαμηλή; Ρωτάω λόγω των ανέμων, αν μπορεί να μείνει κάτι σταθερό από τα δύο, επειδή οι αποσκευές μου πρέπει να είναι κάπως περιορισμένες, τι θα προτείνατε... Αν και όσο παίρνανε οι μέρες, η πρόγνωση του καιρού για την επόμενη βδομάδα δεν δείχνει πολλά μποφόρ...
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Στις παραλίες που δεν έχει φυσική σκιά, θα βόλευε ομπρέλα ή σκηνή παραλίας χαμηλή; Ρωτάω λόγω των ανέμων, αν μπορεί να μείνει κάτι σταθερό από τα δύο, επειδή οι αποσκευές μου πρέπει να είναι κάπως περιορισμένες, τι θα προτείνατε... Αν και όσο παίρνανε οι μέρες, η πρόγνωση του καιρού για την επόμενη βδομάδα δεν δείχνει πολλά μποφόρ...
Αν τυχον φυσαει ομπρέλα δεν στεκεται ούτε για πλάκα!
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Αν τυχον φυσαει ομπρέλα δεν στεκεται ούτε για πλάκα!
Ευχαριστώ για την απάντηση, είμαι ήδη στο νησί, την πήρα την ομπρέλα μου, μέχρι στιγμής είμαστε τυχεροι! Δεν έχουμε δυνατούς ανέμους!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Ευχαριστώ για την απάντηση, είμαι ήδη στο νησί, την πήρα την ομπρέλα μου, μέχρι στιγμής είμαστε τυχεροι! Δεν έχουμε δυνατούς ανέμους!
Nα περάσεις όμορφα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom