Σε ετοιμότητα τα χιονοδρομικά κέντρα της Β. Ελλάδος

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Παμε χιονια??? Λεω να επιχειρησω μια βολτιτσα, να δω τι γινεται βρε παιδι μου!!!Δεν πειραζει που δεν ειναι ετοιμοι οι αναβατηρες! Φτανουν τα σαλε, ζεστο καφε και να ασπρισει το ματι μου!!!

Τα πρώτα χιόνια εμφανίστηκαν στα ορεινά της χώρας και τα χιονοδρομικά κέντρα της Βορείου Ελλάδος βρίσκονται σε αναμονή . Όπως αναφέρει το ΑΠΕ/ΜΠΕ, στα λευκά ντύθηκε η κορυφή του όρους Καϊμακτσαλάν του νομού Πέλλας, με το θερμόμετρο να δείχνει αρκετούς βαθμούς κάτω από το μηδέν....
Για ολοκληρο το αρθρο...
TravelDailyNews Greece & Cyprus
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Αχ!! λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά ακόμα στα χιονοδρομικά είναι ερημιά,αλλά η φύση είναι υπέροχη με δέντρα σε κοκκινωπές αποχρώσεις
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Μα γι αυτο θα παω!!! Εφοσον δεν κανω σκι, δεν μ αρεσει η πολυκοσμια τα σ/κ του χειμωνα! Μ αρεσει να τα βλεπω και πριν τον μαζικο ερχομο . Λιγο φυση και ηρεμια... πριν την αναταραχη!:lol::lol::lol:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ωραια παμε για χιονοπολεμο....!!!
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Μην παιζετε βρε παιδια με τον πόνο των Κρητικών.... :mad:
Θέλω και γω!!! :shock:
Να κατι που θα επιανε στην Κρητη, τεχνητη πιστα η ενα μερος τελος παντων με τεχνητο χιονι!!! Να μην ζηλευεται βρε παιδι μου!!!:bleh::bleh::bleh:
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Να κατι που θα επιανε στην Κρητη, τεχνητη πιστα η ενα μερος τελος παντων με τεχνητο χιονι!!! Να μην ζηλευεται βρε παιδι μου!!!:bleh::bleh::bleh:
Ε μα πεστα βρε παιδι μου...Αν και οτι ειναι τεχνητό δεν εχει την ιδια γλύκα.... :lol:
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Αντε και από την Τρίτη θα έχουμε τα πρώτα χιόνια στο βουνό μας:clap::clap::clap: 3-5 πηγαδια βέβαια για σκι καλο Δεκέμβριο :cool:
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Μα γι αυτο θα παω!!! Εφοσον δεν κανω σκι, δεν μ αρεσει η πολυκοσμια τα σ/κ του χειμωνα! Μ αρεσει να τα βλεπω και πριν τον μαζικο ερχομο . Λιγο φυση και ηρεμια... πριν την αναταραχη!:lol::lol::lol:
Συμφωνώ μαζί σου. Αντε να χειμωνιάσει για τα καλά!!!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
μα η Κρήτη έχει χιόνια! έχει την 10η και 11η ψηλότερη κορυφή στην Ελλάδα! στον Ψηλορείτη είχαν γίνει κάποιες μελέτες για χιονοδρομικό, κάποιες διαδικασίες είχαν ξεκινήσει αλλά (όπως κι άλλα πράματα στην Ελλάδα) έχει τον ατελείωτο:(:(
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
μα η Κρήτη έχει χιόνια! έχει την 10η και 11η ψηλότερη κορυφή στην Ελλάδα! στον Ψηλορείτη είχαν γίνει κάποιες μελέτες για χιονοδρομικό, κάποιες διαδικασίες είχαν ξεκινήσει αλλά (όπως κι άλλα πράματα στην Ελλάδα) έχει τον ατελείωτο:(:(
Δεν διαφωνησε κανεις! Απλα θελει κοτσια να φτασεις!:haha::haha::haha: Λεμε να εχει και ανεσεις για εμας που δεν ειμαστε της πεζοποριας, καπου να σταθεις, να ζεσταθεις!!! Και μια πιστα για αυτους της παρεας που θελουν να κατεβουν πλαγιες και πλαγιες!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom