Σημαδι για ταξιδι!

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Μην τρελλαίνεσαι. Με το που σκάσεις μύτη, θα ανοίξουν οι ουρανοί και θα περάσεις σαν τον Μωυσή!!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.569
Ωραια!Εριξα μια ματια στον καιρο στα μερη που θα παω και τη μερα που εχω μια εσωτερικη πτησουλα με 19θεσιο αεροπλανακι , θα εχει μεγαλη καταιγιδα.
Εμενα περιμενει ο καιροs για να ριξει καρεκλοποδαρα στιs Φιλιππινεs?Τωρα που παω εγω θα κανουν μεταναστευση τα θαλασσια φιδια? Θα λιωσουν οι σοκολατενιοι λοφοι του Μποχολ?Μηπωs να χιονισει στο Μπορακαι και η λευκη παραλια γινει καταλευκη? Ελεοs!

Σημαδι οτι θα περασω τελεια τελικα :D.Ετσι ειναι , μετα την καταιγιδα θα βγει το ουρανιο τοξο..:clap::clap:
Τα δελτία καιρού στις τροπικές χώρες είναι σαν το τάβλι: ποτέ δε ξέρεις πού θα κάτσουν τα ζάρια. Πριν πάμε Σεϋχέλλες έλεγε για βροχές και κακό και όταν φτάσαμε μόλις είχε βρέξει και τις επόμενες 4 ημέρες είχε υπέροχο ήλιο και καιρό και δεν έριξε σταγόνα.

Συμπέρασμα: μην ασχολείσαι με τα δελτία καιρού. Μόνο σε κανά τυφώνα πέφτουνε μέσα, αλλά δε νομίζω ότι σε αφορά προς Ασία μεριά:cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μολιs ελαβα email απο την seair οτι ακυρωθηκε η εσωτερικη πτηση που ειχα για Μπορακαι :roll::(
Κοντα 2 χρονια το περιμενα αυτο το ταξιδι..Τιποτα αλλο θα συμβει παιδια?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.569
Δε μπορείς να πετάξεις άλλη μέρα τροποιώντας το πρόγραμμά σου? Είναι τελευταία στιγμή βέβαια αλλά.....κάθε εμπόδιο για καλό Ζωή!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το καλο ειναι οτι περα απο αυτη την πτηση , δεν ειχα κανονισει τιποτα αλλο. Ολα ειναι ανοιχτα και ειχα στο μυαλο μου 4-5 διαφορετικεs διαδρομεs. Οποτε ειμαι ετοιμη για ολα , τα αφηνω στην τυχη και οταν προσγειωθω θα φιαξω το προγραμμα αναλογα. Το μονο που ηθελα ειναι να παω σε μια υπαιθρια αγορα σε ενα νησι την Τεταρτη που μαs ερχεται (υπαρχει λογοs , δε σαs τα λεω ολα απο τωρα:lol:) και ελπιζω να μην τη χασω λογω αλλαγηs προγραμματοs.
Τα βλεπω ολα θετικα :) εκτοs αν λαβω καμια προειδοποιηση για χιονοθυελα στα νησια αυριο :haha::haha:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Νομίζω οτι ήρθε η ώρα να σου πούμε όλοι ένα ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!! και να περάσεις καλά. Έχεις από εμάς εδώ τόση πολύ θετική σκέψη που δεν θα σου συμβεί τίποτα δυσάρεστο. Σκέψου λοιπόν τους φτωχούληδες εμάς που αφ'ηνεις πίσω και δώσε εκ μέρους μας ένα φιλάκι στο πρώτο θαλάσσιο πλάσμα που θα κολυμπάει πλάϊ σου εκεί που πάς. :haha::haha:
Καλή επάνοδο και καλή αντάμωση!!!!!!!! :gr01:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
αντε βρε Ζωη, καλο ταξιδι και οτι θελεις να σου συμβει!!! αλλα να γυρισεις να μας πεις κι εμας πως περασες, οκ??? εδω θα σε περιμενουμε...:shark:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Καλό ταξίδι και από μένα

να σε περιμένουμε πριν το πάσχα?
Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση μετά από τόσες ευχές να μην περάσεις τέλεια!!
Και τα όμορφα δεν τα αφήνουμε για να γυρίσουμε στη ρουτίνα.
Εκτός και αν σου λείψουμε τόσο πολύ........:clap:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Και από μένα καλό ταξίδι Ζωή
Μην μας σκέφτεσαι καθόλου
Μην αναπολείς τις απεργίες μας, τα βέτο μας, τα μπλακ άουτ μας, τα ασφαλιστικά μας, τα σκοπιανά μας κτλ.
Κοίτα να πας στην αγορά που έλεγες και να αγοράσεις ένα καπέλο από μπανανόφυλλα
Μην βιαστείς να γυρίσεις:clap:
Στέλλα
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Zωη καλο ταξιδι! Να περασεις super!!!!
Αληθεια ποτε επιστρεφεις?Να ξερω ημερομηνια για να μεινω κολλημενος στο pc!;)
Να ξερες ποσο ζηλευω!!!:lol:
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
καλό ταξίδι Ζώη με το καλό και στα επόμενα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom