Σίφνος Σιφνος για Σαββατοκυριακο

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πηγαινω Σιφνο το επομενο ΠΣΚ και ψαχνω για καταλυμα, καθε προταση για διαμονή είναι καλοδεχουμενη
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ζηλευω! αν θες Καμαρες εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη εδω : Villa Areto, σιφνος, ξενοδοχεια στη σιφνο, διαμερισματα, στουντιος, ενοικιασεις, ενοικιαζομενα δωματια, Κυκλαδες.
Oμως λογω εποχης θα βρεις καλες τιμες και στην Απολλωνια!:D
Το ειδα στο booking, θα ηθελα να συγκρινω με μερικα ακομα και να αποφασισω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.002
Πηγαινω Σιφνο το επομενο ΠΣΚ και ψαχνω για καταλυμα, καθε προταση για διαμονή είναι καλοδεχουμενη
Καλό θα ήταν να προτιμήσεις την Απολλωνία τέτοια εποχή, γιατί οι συγκοινωνία περιορίζεται και η όποια κίνηση θα είναι εκεί. Μάλλον θα βρεις καλές τιμές τώρα.
 

apithani

Member
Μηνύματα
45
Likes
5
Εγω μολισ γυρισα απο Σιφνο.Μεναμε στο Φαρο.Μαργαριτα λεγονται.Δεσ κ αυτα.Υπεροχα!Εγκαρδιοι ιδιοκτητεσ και τιμεσ πολυ χαμηλεσ
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Εγω μολισ γυρισα απο Σιφνο.Μεναμε στο Φαρο.Μαργαριτα λεγονται.Δεσ κ αυτα.Υπεροχα!Εγκαρδιοι ιδιοκτητεσ και τιμεσ πολυ χαμηλεσ

Σεπτέμβριο στον Φάρο δεν θα είναι λίγο...μοναχικά...;
καλύτερα απολλωνία ή καμάρες θεωρώ κ εγώ...
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ειχα μεινει στον Πλατυ Γιαλο στο Verina suites.Αξιολογη η διαμονη.Επισης καλο ειναι το Verina astra και πιο κεντρικο. Στο Βαθυ το Ελιες resort αν και μακρια,λιγο απομονωμενο...χρειαζεται απαραιτητα αυτοκινητο-εκτος κι αν προσεγγισεις το νησι με σκαφος-
Να περασεις καλα!!!
 

lillia

Member
Μηνύματα
66
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
βόλος-πήλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Πηγαινω Σιφνο το επομενο ΠΣΚ και ψαχνω για καταλυμα, καθε προταση για διαμονή είναι καλοδεχουμενη

Γεια σου! πολυ ζηλευω που θα πας στη Σίφνο! Το καλοκαίρι του 2010 έμεινα στην Απολλωνία, στη γειτονιά "Ανω Πετάλι", στο κτήμα των αδελφών Γεροντή. Εχει άμεση πρόσβαση από τον δρόμο, πάρκινγκ, είναι ψηλά, έχει θέα και το κυριότερο, πηγαίνεις το βράδυ με τα πόδια σε 5-10 λεπτά στο Στενό της Απολλωνίας, όπου βρίσκονται όλα τα εστιατόρια/μπαρ! Ειχαμε νοικιάσει ένα δίχωρο σπιτάκι (της Μόσχας Γεροντή)
http://e-sifnos.gr/ads/sifnos-hotels-rooms/ano-petali/moscha-geronti/rooms-moscha-geronti.php
μόνο με 70 ευρώ (Ιούλιο/Αυγουστο) και είχε τα πάντα μέσα, ακόμη και πλυντήριο! Βρίσκονται ακριβώς κάτω από το ξενοδοχείο "Πετάλι" κι έχουν ακριβώς την ίδια θέα!
Οι ιδιοκτήτριες πολύ προσεκτικές με την καθαριότητα, ευγενεστατες και έδιναν προσοχή στη λεπτομέρεια.

Ενοικιαζόμενα δωμάτια Ειρήνη Γεροντή, Άνω Πετάλι - Σίφνος

Ενοικιαζόμενα δωμάτια Φλώρα Γεροντή, Άνω Πετάλι - Σίφνος | ΣΙΦΝΟΣ ΔΩΜΑΤΙΑ
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.380
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom