Σκανδιναβία το Πασχα από Κρήτη!!

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Απανταχού Κρητικοί και μη,
Οποιος θέλει να κανει κανενα ταξιδάκι στις Σκανδιναβικές χώρες - Νορβηγία, Σουηδία, Δανια από Κρήτη μεσα στο Πασχα ας κοιτάξει στο σαιτ της Norwegian.
http://www.norwegian.com/en/
Παιζουν πτήσεις από Χανιά ή Ηράκλειο με τιμές από 85 ευρώ αλλά για συγκεκριμένες μέρες..
Εκλεισα για την Μεγάλη Εβδομαδα Χανια - Οσλο και επιστροφή Μπεργκεν - Χανια με... 87 ευρώ!!!!
Τρεξτε και οποιος προλάβει!!!!:clap::clap::clap:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αλλά κι Αθήνα-Όσλο με επιστροφή, 98,90 ευρώ μέσα στο Μάιο.....
Καθόλου άσχημο....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
μπραβο vito!
καλο ταξιδι!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Απανταχού Κρητικοί και μη,
Οποιος θέλει να κανει κανενα ταξιδάκι στις Σκανδιναβικές χώρες - Νορβηγία, Σουηδία, Δανια από Κρήτη μεσα στο Πασχα ας κοιτάξει στο σαιτ της Norwegian.
Cheap flights to Oslo, Copenhagen, Stockholm - Norwegian
Παιζουν πτήσεις από Χανιά ή Ηράκλειο με τιμές από 85 ευρώ αλλά για συγκεκριμένες μέρες..
Εκλεισα για την Μεγάλη Εβδομαδα Χανια - Οσλο και επιστροφή Μπεργκεν - Χανια με... 87 ευρώ!!!!
Τρεξτε και οποιος προλάβει!!!!:clap::clap::clap:
Nα σου πω vitουλη...επίτηδες το γράφεις ???? Δεν μας λυπάσαι καθόλου ???:D:D
Καλα να εχεις αδεια να φυγεις.....αν δεν εχεις και διαβαζεις τετοιες πληροφορειες......ενα εμφραγμα του μυοκαρδιου τόχεις σιγουρα :(:(
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ατιμούλικο!!!! Βιτούλη ...!!!!
και δηλαδή αυτά ειναι τα εισιτήρια έτσι??
πες μας και ποσες μέρες ειναι τα τσάρτερ,τα ξενοδοχεία ..και μετά ξύπνησα!! δεν προλαβαίνω τώρα ...τις άγιες μέρες θα σώζω κόσμο:D
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Ατιμούλικο!!!! Βιτούλη ...!!!!
και δηλαδή αυτά ειναι τα εισιτήρια έτσι??
πες μας και ποσες μέρες ειναι τα τσάρτερ,τα ξενοδοχεία ..και μετά ξύπνησα!! δεν προλαβαίνω τώρα ...τις άγιες μέρες θα σώζω κόσμο:D
ναι ναι τα εισιτηρια..κοιτα, εγω θα παω 1 βδομαδα. Σαββατο με Σαββατο. Θα προλάβω και ανασταση στα χανια.. Οσο για την διαμονή θα μείνω στο ξενοδοχειο "Couchsurfing" : Φιλοξενο και προπαντως...τσαμπα!! :bleh:
οσο για τις εκδρομες στα φιορδ, θα μου φυγουν κάτι παραπάνω απο ψιλά..

εσυ θα σωζεις τον κοσμο από το πολύ αρνί που θα φάει :haha:...ή πάλι την κάνεις για εξω...?
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.318
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
ναι ναι τα εισιτηρια..κοιτα, εγω θα παω 1 βδομαδα. Σαββατο με Σαββατο. Θα προλάβω και ανασταση στα χανια.. Οσο για την διαμονή θα μείνω στο ξενοδοχειο "Couchsurfing" : Φιλοξενο και προπαντως...τσαμπα!! :bleh:
οσο για τις εκδρομες στα φιορδ, θα μου φυγουν κάτι παραπάνω απο ψιλά..

εσυ θα σωζεις τον κοσμο από το πολύ αρνί που θα φάει :haha:...ή πάλι την κάνεις για εξω...?

αααα!!!! είσαι και στο C/S;;;;;και μια εβδομάδα;;;φαντάζομαι Νορβηγέζα!!!

καλό ταξίδια κι από μένα vito, και στείλε καμιά απ εδώ:haha::clap:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
αααα!!!! είσαι και στο C/S;;;;;και μια εβδομάδα;;;φαντάζομαι Νορβηγέζα!!!

καλό ταξίδια κι από μένα vito, και στείλε καμιά απ εδώ:haha::clap:
Κάτσε, και αμα στείλω καμια Νορβηγέζα θα έχω υπέρβαρo και θα την χρυσοπληρώσω την Norwegian...:haha::haha:
τι αγχώνεσαι...σιγα-σιγα τωρα που καλοκαιριάζει θα βουλιάξει η κρητη απο Νορβηγέζες, Σουηδεζες, Δανεζες και οτι άλλο τελειώνει σε -έζες των βόρειων βαρβαρικών λαών!!:bleh:
Ευχαριστώ Soudianos!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλο ταξιδι και απο εμενα φιλε μου.....θελουμε ρεπορταζ μολις γυρισεις...:trekker:
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
C/S ε?θέλω και γω!!! (εκτός από νορβηγία δηλ) . έχω γραφτεί τόσους μήνες και ακόμα περιμένω ταξιδιώτες!!! εκανα κάτι λάθος?
καλό ταξίδι ! πολύ καλή ευκαιρία!!!εχεις ξαναπάει?
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
C/S ε?θέλω και γω!!! (εκτός από νορβηγία δηλ) . έχω γραφτεί τόσους μήνες και ακόμα περιμένω ταξιδιώτες!!! εκανα κάτι λάθος?
καλό ταξίδι ! πολύ καλή ευκαιρία!!!εχεις ξαναπάει?
Κοίτα, Νορβηγία δεν έχω ξαναπάει, C/S έχω ξανακάνει. Με εχουν φιλοξενήσει και έχω φιλοξενήσει..

(info για C/S: φτιάξε ενα ολοκληρωμένο προφιλ με τα ενδιαφεροντα σου, κλπ. Καλο είναι να έχεις καμία αναφορά από κανεναν άλλο..και σιγά σιγά θα αρχίσουν να σου έρχονται...για παραπάνω info ή βοήθεια στείλε μου πμ.)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom