Ηνωμένο Βασίλειο Σκωτία με ολίγο από Λονδίνο

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Σκωτία!!!!!!!! Ποπο τυχεροί πολύ είσαστε για όλο αυτό το road trip...Απίστευτη φύση φαντάζομαι ε;; Μπράβο vasilaki...
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Σκωτία!!!!!!!! Ποπο τυχεροί πολύ είσαστε για όλο αυτό το road trip...Απίστευτη φύση φαντάζομαι ε;; Μπράβο vasilaki...
Σε ευχαριστώ Twinkie! Πραγματικα μοναδική φύση και άνθρωποι! Δυστυχως δεν περιγράφεται με λόγια ...πρέπει να το ζήσεις!Σου το εύχομαι!
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ονειρεμένο Ταξίδι
καραιβικη
vasilaki ,τελικα κανουμε τις ιδιες επιλογες σε πολλα!
το φεβρουαριο εμεινα και εγω στο barkston gardens.πραγματικα φρικτο ξενοδοχειο.ομως ειχαμε την τυχη να μεινουμε ισως στο καλυτερο δωματιο.
με 2 τεραστια διπλα κρεββατια,σαλονι και θεα στο παρκο.αντιστοιχα το δωματιο που εμεινε η αδερφη μου ηταν φρικη.
anyway ,για την τιμη του και το location ειναι οκ!λονδινο ειναι αυτο!!!
οπου κι αν μεινω θα ειμαι ευχαριστημενη αρκει να'μαι εκει!!!!

ατμοσφαιρικο και ρομαντικο το stirling ετσι?μου αρεσε και εμενα πολυ.
ευχομαι καποια μερα να βρεθουμε παλι στη σκωτια..............φανταζομαι το ευχεσαι και εσυ!!!!!!
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
vasilaki ,τελικα κανουμε τις ιδιες επιλογες σε πολλα!
το φεβρουαριο εμεινα και εγω στο barkston gardens.πραγματικα φρικτο ξενοδοχειο.ομως ειχαμε την τυχη να μεινουμε ισως στο καλυτερο δωματιο.
με 2 τεραστια διπλα κρεββατια,σαλονι και θεα στο παρκο.αντιστοιχα το δωματιο που εμεινε η αδερφη μου ηταν φρικη.
anyway ,για την τιμη του και το location ειναι οκ!λονδινο ειναι αυτο!!!
οπου κι αν μεινω θα ειμαι ευχαριστημενη αρκει να'μαι εκει!!!!

ατμοσφαιρικο και ρομαντικο το stirling ετσι?μου αρεσε και εμενα πολυ.
ευχομαι καποια μερα να βρεθουμε παλι στη σκωτια..............φανταζομαι το ευχεσαι και εσυ!!!!!!
Είδες τα μεγάλα πνεύματα συναντιόνται! Από ότι έχω καταλάβει και από ότι διάβασα στις κριτικές στο trip advisor,το συγκεκριμένο ξενοδοχείο έχει απο συμπαθητικά μέχρι απαράδεκτα δωμάτια. Είναι που θα πέσεις...Την επόμενη μέρα ζήτησα και μας αλλάξαν δωμάτιο...ηταν αρκετά μεγαλύτερο και με διπλό κρεβάτι τουλάχιστον....Καλά δεν μείναμε βέβαια και καθόλου στο δωμάτιο. Και πρέπει να παραδεχτω ότι έχει φοβερή τοποθεσία. 1 λεπτό με τα πόδια από το Earls Court. Και η τιμή του ήταν ότι φθηνότερο μπορούσα να βρω που να μην έχει κοινόχρηστο μπάνιο.

Όσον αφορά το Stirling, πραγματικά το λάτρεψα. Αυτό και το St. Andrews. Aαααχ...που ήμουν και που είμαι τώρα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Άλλη μια ξεχασμένη ιστορία μεταφέρθηκε στην ενότητα της Ευρώπης :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.680
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom