Σουπερ δελεαστικες τιμες για πακετα ταξιδιων

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Κοίτα να δεις ... Αν η κυρια στα επαγγελματικά της ραντεβού κερνάει τον καφέ,και επίσης έχει την δυνατότητα να κεράσει και ένα τοστάκι,μια μπαγκέτα βρε παιδί μου..το θεωρώ μεγάλη προσφορα όντως :)
Η αληθεια παντως ειναι οτι η κυρια τον κερναει τον καφε
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο πρώην πιλότος σε τι ακριβώς προσθέτει αξιοπιστία? Αυτός πετάει το αεροπλάνο?
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Η κυρία συστήνεται ως "Δήμητρα";;;;
Γιατί κάτι μου θυμίζει όλο αυτο!!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.416
Πιες το καρασμένο καφέ και πες αντίο .....
Τώρα αν πείθεσαι επιχείρησέ του και μετά πες μας τη γνώμη σου χωρίς φόβο και πάθος...
Εδώ πάντως δεν νομίζω να σου προτείνει κανείς να προχωρήσεις σε συμφωνία...

Απο κει και πέρα ενήλικας είσαι κάνε ότι καταλαβαίνεις.....

Αυτό που είπες για τον πιλότο το παίρνω ως αστείο....

Α και που είσαι πες της να πας και να την πληρώσεις μετά +100 ευρώ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο ανθρωπος εχει τις επαφες.Τι δεν καταλαβαινεις;
Τι δεν καταλαβαίνω? Να σου πω τι δεν καταλαβαίνω:

Δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να είσαι μέλος του φόρουμ, να έχουν γραφεί ήδη 30 ποστ που σου λένε το ίδιο πράγμα, να είναι φαεινότερο από σούπερ νόβα και να μυρίζει ίσα με 1000000 χωματερές από έτη φωτός μακρυά ότι πρόκειται για καραμπινάτη απάτη κι εσύ να εξακολουθείς να έχεις την αφέλεια να πιστεύεις ότι αυτή είναι η ευκαιρία της ζωής (σου, τους) για το εξωτικό ταξίδι που ονειρεύεσαι (ονειρεύονται).

Δηλαδή, επειδή ο άνθρωπος έχει "επαφές", η Emirates ή η Egypt θα του πουλήσει το εισιτήριο στη μισή τιμή? Και όλα τα άλλα (διαμονή, μετακινήσεις, κλπ.) θα του τα κάνουν δώρο οι κολλητοί του τουκ-τουκτζήδες, ρεντρούμηδες, κλπ. στην Ταϋλάνδη? Και αυτός (ή η σύζυγός του) είναι η μετενσάρκωση της μαμάς Τερέζας και όλα τα κάνουν για το κάρμα τους?
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Τι δεν καταλαβαίνω? Να σου πω τι δεν καταλαβαίνω:

Δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να είσαι μέλος του φόρουμ, να έχουν γραφεί ήδη 30 ποστ που σου λένε το ίδιο πράγμα, να είναι φαεινότερο από σούπερ νόβα και να μυρίζει ίσα με 1000000 χωματερές από έτη φωτός μακρυά ότι πρόκειται για καραμπινάτη απάτη κι εσύ να εξακολουθείς να έχεις την αφέλεια να πιστεύεις ότι αυτή είναι η ευκαιρία της ζωής (σου, τους) για το εξωτικό ταξίδι που ονειρεύεσαι (ονειρεύονται).

Δηλαδή, επειδή ο άνθρωπος έχει "επαφές", η Emirates ή η Egypt θα του πουλήσει το εισιτήριο στη μισή τιμή? Και όλα τα άλλα (διαμονή, μετακινήσεις, κλπ.) θα του τα κάνουν δώρο οι κολλητοί του τουκ-τουκτζήδες, ρεντρούμηδες, κλπ. στην Ταϋλάνδη? Και αυτός (ή η σύζυγός του) είναι η μετενσάρκωση της μαμάς Τερέζας και όλα τα κάνουν για το κάρμα τους?
Το "τι δεν καταλαβαινεις" ηταν αστειακι,Babaduma, δεν το καταλαβες
Κι εγω το ιδιο πιστευω βεβαια, οτι ολο αυτο ειναι 100% απατεωνια.
Ανοιξα το θεμα για να δω αν εχει ακουσει κι αλλος για τη δραση της.Αυτο μονο!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Δεν ξερω να τους εχει δωσει κατι αλλο.Οσο για το ξενοδοχειο θα ισχυριστει οτι εκλεισε καποια δωματια ως γραφειο, και οχι ονομαστικα.
και εισιτηρια??? θα ισχυριστει οτι τα εκλεισε και αυτα ως γραφειο και οχι ονομαστικα???

κριμα οι ανθρωποι αλλα η κυρια θα κανει καλη μπαζα και καλες καλοκαιρινες διακοπες
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το "τι δεν καταλαβαινεις" ηταν αστειακι,Babaduma, δεν το καταλαβες
Κι εγω το ιδιο πιστευω βεβαια, οτι ολο αυτο ειναι 100% απατεωνια.
Ανοιξα το θεμα για να δω αν εχει ακουσει κι αλλος για τη δραση της.Αυτο μονο!
Ουφ, ευτυχώς! Γιατί είχα αρχίσει ν' ανησυχώ πραγματικά! :haha:
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
ξέρουμε που συχνάζει αυτή η καλή κηρία θέλω και εγώ ένα από αυτά τα ωραία πακέτα της!!!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εμένα μου κάνει εντύπωση και το ότι αρχικά εμπιστεύεται κάποιος έναν άγνωστο, και το ότι θεωρεί φυσιολογικές ή ευκαιρία (χωρίς να μυρίζεται παγίδα) τέτοιες τιμές και το ότι κάνει την αγορά χωρίς να λαμβάνει κάποιο ουσιαστικό αποδεικτικό των κρατήσεων..Εύχομαι να μπορέσουν να βρουν τελικά το δίκιο τους σε περίπτωση απάτης ή αν τους πάνε όλα καλά και όπως είχαν σχεδιάσει, να μας δώσουν τα στοιχεία της κυρίας να την προτιμήσουμε κι εμείς:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom