alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Μια χαρά. Στη Στενή Βάλα πάντως θα είστε λίγο περιορισμένες όσον αφορά σε φαγητό κτλ. Θα μετακινήστε αρκετά.
Ευχαριστώ @katkats ... Έτσι κι αλλιώς σε ένα μέρος δε μπορώ να κατσω..Θα έχουμε αυτοκίνητο και από το είδα οι αποστάσεις δεν είναι μακρινές..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Έτσι κι αλλιώς σε ένα μέρος δε μπορώ να κατσω..
Σε ξέρω εσένα ;)
Για τις μονοήμερες δεν ξέρω να σου πω, αν βολεύουν τα πλοία. Θα το δεις πιο μετά ή επιτόπου. Σίγουρα από Αλόννησο κάνουν βόλτες στο θαλάσσιο πάρκο και στα νησάκια του.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.964
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Λέω να κάνω μονοήμερες προς Σκιάθο, Σκόπελο, Σκύρο.
Η Σκόπελος είναι το εφικτό σενάριο, αρκεί να βολεύουν τα πλοία που έχει κάθε μέρα καθώς είναι κοντά, 20 λεπτά μόνο. Το ειχα ψάξει καλά πέρυσι. Τα άλλα δύο νησιά και ειδικότερα η Σκύρος θέλουν μελέτη κατά πόσο είναι εφικτό.
 

Ritaki8

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Καλησπερα κ εγω εκλεισα Αλοννησο για τον Αυγουστο, 3μελης οικογενεια ειμαστε. Το μονο που με φοβιζει ειναι λιγο αυτο με τις σφηκες/μελισσες που εχω ακουσει... επισης ερωτηση, επειδη φευγουμε απο Αττικη, ειδα οτι εξυπηρετουν τα δρομολογια απο Αγιο Κωνσταντινο κ Μαντουδι. Τα καραβια ειναι κλειστα τυπου καταμαραν η μπορεις να κατσεις κ εξω? Δεν μπορω το κλιματιστικο που το βαζουν τερμα 🥶🥶🥶
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom