Σρι Λάνκα Σρι Λάνκα. Για πειτε...?

AISHA

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα σε όλους...
Είμαι καινούριο μέλος..
Το Δεκεμβριο - Ιανουάριο σκεφτόμαστε με το αγόρι μου να επισκεφτούμε την Sri Lanka..
Εισητήρια έχουμε βρεί.. η ερώτηση μου ειναι ..εάν μεινουμε 8 νύχτες στο Nεκόμπο ..είναι εύκολο να επισκεφτούμε οσα περισσότερα μέρη γίνεται?
θέλουμε να έχουμε μια βάση και να μην αλλαζουμε συνέχεια ξενοδοχεία...

Περιμένω τα φώτα σας..:):)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
καλο ταξιδι αρχικα..αλλα οι αποστασεις μεγαλες και κακοι δρομοι αν θες να μεινεις μονο σε ενα μερος..
 

AISHA

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλο ταξιδι αρχικα..αλλα οι αποστασεις μεγαλες και κακοι δρομοι αν θες να μεινεις μονο σε ενα μερος..
LULLU Σε ευχαριστω πολυ .. εχω μπερδευτει λιγακι..θα ειναι το πρωτο μας ταξιδι χωρις γραφειο..
που προτεινετε να μεινουμε. ?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
LULLU Σε ευχαριστω πολυ .. εχω μπερδευτει λιγακι..θα ειναι το πρωτο μας ταξιδι χωρις γραφειο..
που προτεινετε να μεινουμε. ?
εξαρτατε που θελετε να πατε΄΄ θα μεινετε μονο παραλια η θα πατε και στην ενδοχωρα.. αυτο που αξιζει για μενα ειναι η Συγγιριγια, Καντι η Νουβαρα Ελιγια, νταμπουλα και το Γκαλε αλλα πρεπει να αλαζεις διαμονη αν θελεις να τα δεις ολα αυτα..
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλημέρα σε όλους...
Είμαι καινούριο μέλος..
Το Δεκεμβριο - Ιανουάριο σκεφτόμαστε με το αγόρι μου να επισκεφτούμε την Sri Lanka..
Εισητήρια έχουμε βρεί.. η ερώτηση μου ειναι ..εάν μεινουμε 8 νύχτες στο Nεκόμπο ..είναι εύκολο να επισκεφτούμε οσα περισσότερα μέρη γίνεται?
θέλουμε να έχουμε μια βάση και να μην αλλαζουμε συνέχεια ξενοδοχεία...

Περιμένω τα φώτα σας..:):)
Με τίποτα! Υπολόγισε 3-4 αλλαγές καταλύματος για να δείτε όσα περισσότερα μπορείτε. Εμείς είχαμε μείνει 12 μέρες και είχαμε αλλάξει 5 καταλύματα αν θυμάμαι καλά.
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
529
Likes
2.569
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Αρχικά πρέπει να ξέρετε ότι το negombo είναι η πιο αδιάφορη (για να μην πω άσχημη) πόλη της χώρας. Επιβάλλεται η αλλαγή ξενοδοχείων για να μην σας φάνε οι αποστάσεις και οι κακοί δρόμοι. Πληροφοριακά, από την mirissa μέχρι το negombo κάναμε 7+ ώρες...
Διαβάστε (αν δεν το κάνατε ήδη) κάποιες από τις ιστορίες των μελών για την χώρα! :)https://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ασία.58/?prefix_id=111
 

AISHA

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολυ:)
Φτιάχνω πρόγραμμα :shock:και το ανεβάζω να μου πείτε γνώμες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.619
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom