Στάση εργασίας κ προβλήματα στις πτήσεις

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.933
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Προβλήματα αύριο στις πτήσεις

24 Φεβρουαρίου 2009, 22:33


Προβλήματα θα αντιμετωπίσουν όσοι πρόκειται να ταξιδέψουν με αεροπλάνο αύριο, καθώς τρίωρη στάση εργασίας έχει εξαγγείλει η Ομοσπονδία Συλλόγων Υπηρεσίας Πολιτικής Αεροπορίας.
Εξαιτίας της στάσης των Ελεγκτών Εναέριας Κυκλοφορίας που υπάγονται στην ΟΣΥΠΑ, δεκάδες πτήσεις πρόκειται να ματαιωθούν ή να αλλάξουν ώρα αναχώρησης.
Όσοι πρόκειται να ταξιδέψουν αύριο μπορούν να ενημερωθούν για τυχόν αλλαγές στις προγραμματισμένες πτήσεις επικοινωνώντας είτε με τις αεροπορικές εταιρείες.


πηγή:
Zougla online
 
Last edited by a moderator:

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Οι πτήσεις που ματαιώνονται είναι από και προς την Αθήνα για Λάρνακα, Κωνσταντινούπολη, Ρόδο, δύο πτήσεις Θεσσαλονίκης, Ηράκλειο, δύο πτήσεις Ιωαννίνων, Χανιά, Λέρο, Σκιάθο, Αλεξανδρούπολη, Καβάλα, τρεις πτήσεις Σάμου, δύο πτήσεις Χίου, Μυτιλήνη, Νάξο, Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κεφαλονιά, δύο πτήσεις Σαντορίνης, Πάρος, δύο πτήσεις Μήλου, Μύκονος, καθώς και οι πτήσεις Ρόδος - Κάρπαθος - Ρόδος, Αθήνα - Πρέβεζα - Αθήνα, Θεσσαλονίκη - Χανιά - Θεσσαλονίκη και Πρέβεζα - Σητεία - Πρέβεζα.

Αλλαγές και στο πτητικό πρόγραμμα της Aegean Airlines.

Ματαιώνονται 17 πτήσεις και συγκεκριμένα από και προς την Αθήνα για Μυτιλήνη, Σάμο, Χίο, Καβάλα, Σαντορίνη, Μύκονο, Ρόδο, Βουκουρέστι, Κέρκυρα, Κω, Χανιά, Ιωάννινα και Αλεξανδρούπολη. Παράλληλα, η εταιρεία θα αλλάξει την ώρα αναχώρησης και σε 23 πτήσεις του δικτύου της.
apo in.gr
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
cakenet με τρομαζεις...εχω μηνες μπροστα μου αλλα δεν θα το αντεξω 27/5/09 μερα τεταρτη να μην πεταξω για βιεννη.....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μην ανησυχείς Σκιουρίνα... έχουμε θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά! :clap::clap::clap:

Ακόμη κι ο καιρός θα φτιάξει την άλλη Παρασκευή που πετάω για Άμστερνταμ μέσω Φρανκφούρτης! :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.361
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom