Στατιστικά, βραβεία!

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.162
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επειδή έχω ξεκινήσει και ψάχνω για Παρίσι στο site, έχω πάθει πλάκα με όσες πληροφορίες έχει αραδιάσει ο taver.....αξίζει ένα βραβείο μόνος του, μόνο και μόνο γι'αυτό...πόσες φορές έχεις πάει ρε?
Χμ... Η Έρση & ο Traveller έχουν γράψει περισσότερα, και μάλλον και πιο χρήσιμα.

Κατά τα άλλα, φέτος έχω πάει μόνο 2 φορές. Και κάτι πρέπει να κάνω γι αυτό, αλλά δε βρισκω ημερομηνίες που να μπορώ...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.006
Χμ... Η Έρση & ο Traveller έχουν γράψει περισσότερα, και μάλλον και πιο χρήσιμα.

Κατά τα άλλα, φέτος έχω πάει μόνο 2 φορές. Και κάτι πρέπει να κάνω γι αυτό, αλλά δε βρισκω ημερομηνίες που να μπορώ...
Ψάχνοντας όλα τα σχετικά τόπικ, μπορώ να σε διαβεβαιώσω για το αντίθετο. Βέβαια η Έρση έχει γράψει τον Ταξ. Οδηγό και ο Τράβελερ έχει δώσει εστιατόρια που μένει να δοκιμαστούν πριν ακούσει τα εύσημα, αλλά εσύ έχεις δώσει κάθε κουλή μα χρήσιμη πληροφορία.

Δε μπορεί, θα βρεις 2-3 μέρες να πεταχτείς, το '11 είναι κοντά άλλωστε :haha:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κανένα παρόμοιο θα δούμε και φέτος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εννοείς ειδικά για το 2011 ή τα συγκεκριμένα στατιστικά ανανεωμένα μέχρι και το 2011?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θα μου άρεσε για το 2011 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάτσε να ψάξω να δω τι έχω από έτοιμα reports, αλλιώς πρέπει να βουτήξω στη mysql και αυτό θα πάρει πολύ χρόνο. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.398
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom