Στην Καμπότζη και στο Λάος, συναντήσαμε το Χαος

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Καλώς την. Να μας ειδοποιήσεις για την επίσημη πρώτη της αφήγησης γιατί μια προετοιμασία θα βοηθούσε. Να στρωθούμε με μπύρες, τσιγάρα και λοιπά για να σε απολαύσουμε για μια ακόμη φορά.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Πολύ "πιασάρικο" το τρέιλερ!!!
Ανέβασες την αγωνία του κοινού στα ύψη...
Πληρώνουμε όσο όσο για να δούμε την ταινία.. εεε χμμ να διαβάσουμε την ιστορία εννοώ
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Υπομονή η ηρωίδα μας ανασυντάσσεται, θέλει χρόνο για να συνέλθεις και να επανέλθεις στην κανονική σου ροή, το Λάος θα χρειαστεί περισσότερο χρόνο να είστε βέβαιοι
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Υπομονή η ηρωίδα μας ανασυντάσσεται, θέλει χρόνο για να συνέλθεις και να επανέλθεις στην κανονική σου ροή, το Λάος θα χρειαστεί περισσότερο χρόνο να είστε βέβαιοι
Εσύ μικρή μου κάτι ξέρεις.......
Οπως και να έχει, όντως ανασυντάσσόμαι. Επι του παρόντος ψάχνω να βρώ που άφησα τα νεφρά μου, την σπλήνα μου και ένα μικρό κομμάτι απο την σπονδυλική μου στήλη. Για το συκώτι δεν ψάχνω, είμαι σίγουρη. Στα σύνορα με την Καμπότζη. Το είδα με τα μάτια μου. Οσο για το έτερο νεφρό, παρακαλώ μέρα νύχτα τον καλό Θεό, να μην ήταν μέσα στο τσεπάκι του τζιν μου, το οποίο και έπλυνα βιολογικά σήμερα το πρωί....... Βρε Ιωάννα , κάνεις μασάζ? Το χρειάζομαι........
 
Last edited by a moderator:

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Και γω σου κάνω μασάζ. Ξεκίνα γράφε εσύ και θα σου κάνουμε μασάζ όλες και όλοι εναλλάξ. Τι άλλο συμβάλλει στην γρήγορη ανασύνταξή σου??
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Και γω σου κάνω μασάζ. Ξεκίνα γράφε εσύ και θα σου κάνουμε μασάζ όλες και όλοι εναλλάξ. Τι άλλο συμβάλλει στην γρήγορη ανασύνταξή σου??
Eνα καφάσι μπύρες , νομίζω θα βοηθούσε. Ευχαριστώ.....
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πίσω όλες μασάζ μόνο εγώ, ξέρω να επαναφέρω και σπλήνες στην θέση τους, εσείς οι άλλες δοκιμάστε να προσφέρετε άλλες υπηρεσίες.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πίσω όλες μασάζ μόνο εγώ, ξέρω να επαναφέρω και σπλήνες στην θέση τους, εσείς οι άλλες δοκιμάστε να προσφέρετε άλλες υπηρεσίες.
Τι εννοεις; Να αναλαβουμε να χαλαρωσουμε εκεινον τον super hero τον Γκιουλιβερ μπας και ξεχασει και αυτο το καζικι που πηγε και επαθε ακολουθωντας την dim kyr στο Λαος και στο χαος; :haha::haha:
dim kyr θα μας χρωστας ευγνωμοσυνη: θα σωσουμε το γαμο σου! :clap:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δεν νομίζω να χρειάζεται την παρέμβαση μας ο Γκιούλι από ότι το κόβω τα τραβάει και αυτουνού ο οργανισμός του.

Αυτήν την σεζόν αποφάσισα να είμαι η Σαπφώ Νοταρά του φόρουμ, μπουρλότο
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αν η μισή σου συκωταριά στο Λάος βρίσκεται,η άλλη μισή φτάνει και περισσεύει για μπυροκατανυκτικές ανασυντάξεις...:bleh:
παρεμπιπτόντως,να σε ενημερώσω πως εμένα η μπύρα μου είναι
hoegaarden...και θ'αργήσω να με βρω...:roll:
καλώς ήρθες,κάνε μασάζ,κάνε διαλογισμό,πιές μπύρες,αλλά ευλογημένη
ξεκίνα καμιά ώρα με το Λάος και το χάος:haha::haha:χικ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.500
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom