Ζιμπάμπουε Μποτσουάνα Ναμίμπια Στις Ερήμους και στις Σαβάνες της Αφρικής

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Ευχαριστώ όλους εσάς που διαβάσατε την ιστορία μου στη δυτική Αφρική. Λίγο πιο πολύ εκείνους που έγραψαν έστω και λίγα λόγια για να υπάρξει μια επικοινωνία. Χωρίς αυτά θα ένιωθα σαν τον τραγουδιστή που τραγουδά σε άδειο μαγαζί.
Όμως έχουν μείνει και μερικά βίντεο του ταξιδιού. Τώρα που τέλειωσα σας τα παραδίδω. Είναι τα παρακάτω.
Δεν τα έχω καταχωρήσει με χρονολογική σειρά και από τον τίτλο θα καταλαβαίνετε τι περιέχει καθένα.







 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Μπραβο για τα βιντεο... ποση υπομονη και σταθεροτητα γιατι αν δεις τα δικα μου σε πιανει ναυτια απο το κουνημα τοσο που εγκατελειψα το αθλημα βιντεοσκοπισης.....
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.566
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Μπραβο για τα βιντεο... ποση υπομονη και σταθεροτητα γιατι αν δεις τα δικα μου σε πιανει ναυτια απο το κουνημα τοσο που εγκατελειψα το αθλημα βιντεοσκοπισης.....
Αυτή η σταθεροποίηση σε αυτό το ταξίδι μου κόστισε πολύ χρόνο. Την έκτη μέρα του ταξιδιού μας χάλασε η βιντεοκάμερα και έκτοτε τραβούσαμε μόνο με τα κινητά. Η βιντεοκάμερά μας είναι αρκετά καλή και συνήθως δεν κάνω καμιά επί πλέον σταθεροποίηση. Όμως για τα πλάνα με τα κινητά αφού έκανα το βίντεο το έβαλα σε ένα πρόγραμμα σταθεροποίησης, οπότε είχαμε ένα σχετικά καλό αποτέλεσμα. Όμως για να γίνει το edit στα κλιπάκια που τραβάμε φυσικά έχω κάποιο πρόγραμμα. Αν θέλεις λεπτομέρειες μπορώ να τις γράψω. Και να ξέρεις ότι είμαι τελείως ερασιτέχνης σε όλα αυτά. Θέλει αρκετή δουλειά αλλά λόγω σύνταξης πλέον χρόνος υπάρχει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.467
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom