Ιρλανδία Στο Δουβλίνο, εκεί στα ξαφνικά... (λίγο πριν το 2016)

always travel

New Member
Μηνύματα
4
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΛΟΥΜΠΕΚ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
Δεν είχα σκεφθεί να επισκεφθώ το Δουβλίνο,η περιγραφη σου όμως μου άνοιξε την όρεξη και μάλιστα θα την χρσιμοποιήσω για να φτιάξω το πρόγραμμα μου.Σε ευχαριστώ πολύ.Πολύ ωραίες φωτό.
 

Evapar

Member
Μηνύματα
87
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
Ευχαριστούμε για την πολύ ωραία και χρήσιμη ιστορία για το Δουβλίνο. Η αφήσησή σου συνδυάζει εξαιρετικά πρακτικές πληροφορίες, φωτογραφίες, ιστορικά στοιχεία και προσωπική άποψη και αξιολόγηση της πόλης. Ετοιμάζομαι για ένα 4ημερο ταξίδι στην Ιρλανδία και η ιστορία σου με βοήθησε πολύ.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Ευχαριστούμε για την πολύ ωραία και χρήσιμη ιστορία για το Δουβλίνο. Η αφήσησή σου συνδυάζει εξαιρετικά πρακτικές πληροφορίες, φωτογραφίες, ιστορικά στοιχεία και προσωπική άποψη και αξιολόγηση της πόλης. Ετοιμάζομαι για ένα 4ημερο ταξίδι στην Ιρλανδία και η ιστορία σου με βοήθησε πολύ.
Εγώ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που φάνηκε χρήσιμη η ιστορία μου. Αυτό είναι το Travelstories, μέσω των ιστοριών και των μηνυμάτων που ανεβάζει κάθε μέλος, βοηθά ο ένας τον άλλον για να πραγματοποιήσει καλύτερα κάποιος ένα ταξίδι.
Το 4ήμερο ταξίδι που ετοιμάζεις είναι ότι πρέπει για να δεις και την υπόλοιπη Ιρλανδία και όχι μόνο την πρωτεύουσα.
Καλά να περάσεις και όταν με το καλό επιστρέψεις περιμένουμε να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom