1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιανουάριο - Απρίλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ιρλανδία Στο Δουβλίνο, εκεί στα ξαφνικά... (λίγο πριν το 2016)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος vasnorth, στις 10 Απριλίου 2016.

1. PSAROU XAROULA

PSAROU XAROULA New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΑΜΒΟΥΡΓΟ ΛΟΥΜΠΕΚ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΜΠΑΛΙ
    Δεν είχα σκεφθεί να επισκεφθώ το Δουβλίνο,η περιγραφη σου όμως μου άνοιξε την όρεξη και μάλιστα θα την χρσιμοποιήσω για να φτιάξω το πρόγραμμα μου.Σε ευχαριστώ πολύ.Πολύ ωραίες φωτό.

vasnorth likes this.
  2. Evapar

Evapar Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Αναζητείται
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
    Ευχαριστούμε για την πολύ ωραία και χρήσιμη ιστορία για το Δουβλίνο. Η αφήσησή σου συνδυάζει εξαιρετικά πρακτικές πληροφορίες, φωτογραφίες, ιστορικά στοιχεία και προσωπική άποψη και αξιολόγηση της πόλης. Ετοιμάζομαι για ένα 4ημερο ταξίδι στην Ιρλανδία και η ιστορία σου με βοήθησε πολύ.

vasnorth likes this.
  3. vasnorth

vasnorth Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Κων/πολη - Λονδίνο
    Εγώ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που φάνηκε χρήσιμη η ιστορία μου. Αυτό είναι το Travelstories, μέσω των ιστοριών και των μηνυμάτων που ανεβάζει κάθε μέλος, βοηθά ο ένας τον άλλον για να πραγματοποιήσει καλύτερα κάποιος ένα ταξίδι.
    Το 4ήμερο ταξίδι που ετοιμάζεις είναι ότι πρέπει για να δεις και την υπόλοιπη Ιρλανδία και όχι μόνο την πρωτεύουσα.
    Καλά να περάσεις και όταν με το καλό επιστρέψεις περιμένουμε να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.

greco likes this.
  4. vivasil

vivasil Member

Πολύ ωραία ιστορία - οδηγός για την πασχαλιάτικη εκδρομή στην Ιρλανδία.

vasnorth likes this.