Στρατηγική μακροζωίας.φάε οτι οι γυναίκες στην Οκινάουα!

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Πείτε τα κορίτσια...Καλή και η βοσκή με το κρεμμυδάκι, αλλά ας είχαν και αυτοί ελαιόλαδο, να δεις παπάρα που θα έπεφτε...πάντως εμένα η προγιαγιά μου είναι 100 και χρησιμοποιεί και σκαφτικό μηχάνημα στα χωράφια..ο δε προπαππούς έφτασε μέχρι τα 105 (το λιγότερο, γιατί τότε την ημερομηνία γέννησης την έγραφαν στο φύλλο της ντουλάπας...και χάθηκε η ντουλάπα:D)..
Τι λες τώρα:clap::clap::clap: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΥΤΤΑΡΟ!!!:cool:
Η κληρονομικότητα καλά κρατεί τα χρόνια τους να πάρεις- και άλλα τόσα κακό δεν κάνει- διότι σέρνονται και προορισμοί που ψάχνουν ταξιδευτές σ'αυτή τη ζωή μην μείνουν αταξίδευτοι.Δεν είναι πρέπον:haha:
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Τι λες τώρα:clap::clap::clap: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΥΤΤΑΡΟ!!!:cool:
Η κληρονομικότητα καλά κρατεί τα χρόνια τους να πάρεις- και άλλα τόσα κακό δεν κάνει- διότι σέρνονται και προορισμοί που ψάχνουν ταξιδευτές σ'αυτή τη ζωή μην μείνουν αταξίδευτοι.Δεν είναι πρέπον:haha:
Χαχαχα...ευχαριστώ πολύ, ευχαριστώ..Έχεις απόλυτο δίκιο, όσο και να ζούμε προρισμοί θα υπάρχουν:Dθα πάρω και την evakas που είμαστε ξαδέρφια, άρα των ιδίων γονιδίων και θα τριγυρνάμε..άλλωστε λείπει ένα μπλογκ από το φόρουμ "ταξίδια για την τρίτη ηλικία":D
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Χαχαχα...ευχαριστώ πολύ, ευχαριστώ..Έχεις απόλυτο δίκιο, όσο και να ζούμε προρισμοί θα υπάρχουν:Dθα πάρω και την evakas που είμαστε ξαδέρφια, άρα των ιδίων γονιδίων και θα τριγυρνάμε..άλλωστε λείπει ένα μπλογκ από το φόρουμ "ταξίδια για την τρίτη ηλικία":D
Ωραιότατος στόχος!!!:clap: Δημιουργική διάθεση:clap: κ Γόνιμη σκέψη:clap: για μετά από περ.......70-80 χρόνια:cool:.Είδες τι κάνει το γονίδιο;:lol::lol::lol:
Να είστε πάντα γερές χαρούμενες κ καλοτάξιδες.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Το σεξ εξαντλει τα αποθεματα ενεργειας που εχεις!


τώρα εξηγούνται όλα!!!και εγώ που νόμιζα πως έφταιγε το Fe:haha::haha:που όλο πέφτει!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom