Συβοτα-Παργα-Παξοι

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
Απογοητευτικαμε με βάση τις φωτο που είδαμε απο το Ίντερνετ. Αν εξαιρέσεις τα γαλάζια νερά (που έχεις σε όλο το νησί) οι παραλίες δεν μας ενθουσίασαν.
Εγω ουσιαστικά ρωτάω αν εχει καποιος γνώμη για τα 2-3 καλύτερα μέρη του νησιού που θα προλάβω να δω σε μια μέρα. Οι παξοι ειναι πολυ όμορφο νησί αλλα θεωρήσαμε (με βάση την ιντερνετική γνώμη μας) οτι ίσως να μην αξίζει να κανουμε τρεις διανυκτερεύσεις στους παξους. Γενικά αν έχεις κάποιες καλές πληροφορίες για τους παξους θα μας βοηθούσες παρα πολυ...
Ευχαριστω πολυ...
Βρε παιδιά, είναι δυνατόν να σας αρέσει η Πάργα και να μη σας αρέσουν οι Παξοί?
 

Adrianiotis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας,

Έχει καποιος να προτείνει επιλογές για φαγητό σε Πάργα, Συβοτα και γυρω χωρια αν υπαρχει κατι καλο;
 

ctasis

Member
Μηνύματα
17
Likes
11
Στην Παργα : ταβέρνα Πετρος, the Yard, med Parga ( πολυ ωραια θέα). Λίγο έξω από την Παργα μετά την Ανθούσα ο Λεκκας και στην Ανθούσα Το Δίχτυ. Σύβοτα δεν έχει κάτι αξιόλογο για φαγητό , καλύτερα να πάτε στην Πλαταρια : Ζαφειρης, Κοκοσης ( λίγο ακριβός αλλά αξίζει) και Εστία.
 
Μηνύματα
410
Likes
1.353
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα σας,

Έχει καποιος να προτείνει επιλογές για φαγητό σε Πάργα, Συβοτα και γυρω χωρια αν υπαρχει κατι καλο;

Ταβερνα ο Σακης για παραδοσιακο φαγητο και το filomila πολυ καλο ιταλικο και τα 2 ειναι στην Παργα μεσα.

Ναι και απο μενα για καφε στο Μed πολυ καλη θεα.
 

ibarumahhh

Member
Μηνύματα
86
Likes
22
Καλησπερα παιδια.
Θα ειμαι ΣΥβοτα απο Παρασκευη πρωι νωρις εως Κυριακη μεσημερι.

ΤΙ προτεινετε να δω? δεν εχω ξαναπαει. σιγουρα θελω να δω Παργα,Συβοτα και να παω στον Ποταμο Αχεροντα για καμια δραστηριοτητα (βολτα με αλογα,κανο κατι τετοιο)
ευχαριστω
 

Olia M12

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πάργα Σύβοτα Παξοί!!!!

Χαίρετε! Για μια εβδομάδα Πάργα Σύβοτα Παξοί (2 ενήλικες) πως μας προτείνετε να χωρίσουμε τις μέρες μας? Θα χρειαστούμε να ενοικιάσουμε αυτοκίνητο σε όλουσ τους προορισμούς?

Που μας προτείνετε να μείνουμε και σε ποιες παράλιες να πάμε?

Ευχαριστώ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.747
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom