Συμβουλές για ένα τέλειο Γαμήλιο Ταξίδι (Ταϊλάνδη)

Elentrv

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ναι, είναι λίγες οι μέρες. Θα πας που θα πας στην άλλη άκρη, βάλε 4-5 ακόμα τουλάχιστον
Μακαρι να καθομουν κ ολο το μηνα!Οι μερες δυστυχως τοσες θα είναι. Υπολογισαμε 2 μερες γ το ταξιδι και 7 διανυκτερευσεις εκει. Η ερώτηση μου ειναι αν ειναι λιγες για να το συνδυάσουμε με Μπανγκόκ η να πάμε μονο Σαμουι..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Α, οκ. Λοιπόν κι εγώ την πρώτη φορά που πήγα Ταυλάνδη, 5 μέρες είχα μείνει στο Σαμούι (συν 1 εβδομάδα που πήγα Πουκέτ και 2-3 μέρες Κο Τάο) και μου έφτασαν για να δω το νησί και να κάνω και 2 εκδρομές (σε Ang thong και Nangyuan).
 

Elentrv

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Α, οκ. Λοιπόν κι εγώ την πρώτη φορά που πήγα Ταυλάνδη, 5 μέρες είχα μείνει στο Σαμούι (συν 1 εβδομάδα που πήγα Πουκέτ και 2-3 μέρες Κο Τάο) και μου έφτασαν για να δω το νησί και να κάνω και 2 εκδρομές (σε Ang thong και Nangyuan).
Ωραια! Σ ευχαριστω! Μηπως θα μπορουσες να με βοηθησεις και στη διαμονη? Σε ποια παραλια ειναι καλυτερα να μεινουμε? Ειναι ευκολη η μετακινηση αν μεινουμε πιο μακρια απο την κεντρικη?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Είναι πολλά χρόνια που έχω πάει και έχει αλλάξει πάρα πολύ το νησί. Καλύτερα να απαντήσει κάποιος άλλος για τη διαμονή.
 

Toksotina1990

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας παντρευομαι αρχες Νοεμβρίου κ θελω να παω γαμηλιο ταξιδι στο πουκετ...εχει παει καποιος προσφατα?αν ναι θελω να μ πει εντυπωσεις,ξενοδοχεια κ τα σχετικα...Ευχαριστώ πολύ....!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom