Πολωνία Συνάλλαγμα - πληρωμές στην Πολωνία

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
Έχω ρωτήσει σε τράπεζες και δεν κάνουν πια συνάλλαγμα και με δεδομένο ότι τα exchanges έχουν κακή ισοτιμία, τι και που με συμφέρει να κάνω?
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Να βγαλεις εκει απο ATM
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Με την κάρτα σου εκεί μπορείς να τραβάς το ποσό σε ζλότυ που αντιστοιχεί στο εβομαδιαίο ποσό των 420 ευρώ που δικαιούσαι εδώ.
Παρόλα αυτά νομίζω πως σε συμφέρει να κάνεις συνάλλαγμα σε ανταλλακτήριο στην Πολωνία.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Έχω ρωτήσει σε τράπεζες και δεν κάνουν πια συνάλλαγμα και με δεδομένο ότι τα exchanges έχουν κακή ισοτιμία, τι και που με συμφέρει να κάνω?
γιατί το λες αυτό? κάποια ανταλλακτήρια έχουν πολύ καλή ισοτιμία
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και απο που με συμφερει να κανω συναλλαγμα καλυτερα Ελλαδα ή Πολωνια?
Ακριβώς 4 μηνύματα πιο πάνω από το δικό υπάρχει μια απάντηση.
http://www.travelstories.gr/communi...ς-χρήσιμες-πληροφορίες.860/page-5#post-615640
Αν ψάξεις λίγο στο φόρουμ στα θέματα για Πολωνία ή με την Αναζήτηση, θα βρεις και άλλες απαντήσεις.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
γιατί το λες αυτό? κάποια ανταλλακτήρια έχουν πολύ καλή ισοτιμία
Ελλάδα, δεν θα το έλεγα...

Ακριβώς 4 μηνύματα πιο πάνω από το δικό υπάρχει μια απάντηση.
http://www.travelstories.gr/community/threads/Πολωνία-μερικές-χρήσιμες-πληροφορίες.860/page-5#post-615640
Αν ψάξεις λίγο στο φόρουμ στα θέματα για Πολωνία ή με την Αναζήτηση, θα βρεις και άλλες απαντήσεις.
Απο την αναζήτηση που έχω κανει, σε συμφέρει νομίζω να χεις ενα μικρο ποσο απο Ελλάδα και την πρωτη μερα ν αλλαξεις σε ανταλλακτηριο στην Πολωνία! Προσοχή, όχι σε αεροδρόμια!
 
Last edited by a moderator:

Αννίτα

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Απο την αναζήτηση που έχω κανει, σε συμφέρει νομίζω να χεις ενα μικρο ποσο απο Ελλάδα και την πρωτη μερα ν αλλαξεις σε ανταλλακτηριο στην Πολωνία! Προσοχή, όχι σε αεροδρόμια!
Ναι ετσι εχω κανει και εγω σε οσες χωρες εχω παει εξω που δεν ειχαν ευρο!! Τα ανταλλακτηρια ειναι ανοιχτα ολες τις ωρες?γιατι φτανω απογευμα κ το φοβαμαι!
 

onoma meloys

Member
Μηνύματα
70
Likes
25
Γνωριζει κανενας που συμφερει να κανεις συνναλαγμα στην βαρσοβια,τα ανταλλακτηρια στην πολη δινουν καλες ισοτιμιες ή να προτιμησω αναληψη απο atm;
 

dimitr

Member
Μηνύματα
81
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Γνωριζει κανενας που συμφερει να κανεις συνναλαγμα στην βαρσοβια,τα ανταλλακτηρια στην πολη δινουν καλες ισοτιμιες ή να προτιμησω αναληψη απο atm;
Στην Βαρσοβια θα βρεις ανταλλακτηρια με διαφορετικες τιμες,σε ΑΤΜ δεν δοκιμασα........
 

vasgeo

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβία
Καλημέρα σε όλους. Πρόκειται να επισκεφτώ την ΒΑΡΣΟΒΙΑ από 29 Δεκεμβρίου και επιστροφή στις 1 Ιανουαρίου. Συνάλλαγμα που να επιλέξω να κάνω?
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.223
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom