Συνάντηση / Επίσκεψη σε Αμφίπολη και Φιλίππους - 9 Δεκ. 2017

Επίσκεψη σε Αμφίπολη και Φιλίππους - 9 Δεκ. 2017 - Δήλωση συμμετοχής


  • Total voters
    24

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ
Στο άγαλμα Βενιζέλου-πλατεία Αριστοτέλους.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλημέρα,να ξέρετε οτι τις καθημερινές πριν τις 10 το πάρκινγκ του ΟΝΕ Σαλονικα ειναι ανοιχτό μονο στο -3 και -4,ειναι πιθανό το ίδιο να συμβαίνει και στις 8 το πρωι του Σαββάτου.Λογικά θα υπάρχει σεκιουριτι που θα σας παραπέμψει εκεί.
Εγώ πάντως λεω να ερθω στο Βενιζέλο.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
  • Για να μην το παιδεύουμε πολύ, το δεύτερο σημείο παραλαβής θα είναι έξω από το πάρκινγκ του One Salonica, στο παρκάκι που είναι μπροστά από τον Ο.Α.Ε.Ε. επί της οδού Κωλέττη. Το λεωφορείο θα στρίψει από την οδό Γιαννιτσών για να σας παραλάβει.
  • Παρακαλείστε, όσοι θα βρίσκεστε εκεί, να το δηλώσετε εδώ για να ξέρουμε ποιούς θα περιμένουμε στο άγαλμα του Βενιζέλου.
  • Ώρα αναχώρησης 08:00 από το άγαλμα και 08:15 από το One Salonica. Θερμή παράκληση προς όλους: προσπαθείστε να είστε έγκαιρα στον τόπο του ραντεβού (10-15 λεπτά νωρίτερα) - ειδικά στο άγαλμα: 1) για να γίνει ο έλεγχος, 2) για να μη χάνουμε χρόνο και 3) για να μην περιμένουν πολύ οι υπόλοιποι.
Ευχαριστώ.

Το λεωφορείο δηλαδή θα σταματήσει στην Κωλέττη για μας παραλάβει...
 

Attachments

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω αυτή τη φορά. δυστυχώς μια οικογενειοεπαγγελματική υποχρέωση την συγκεκριμένη μέρα θα με υποχρεώσει να μην μπορώ να φύγω από την πόλη. σας εύχομαι να έχετε σύμμαχο τον καιρό και να περάσετε υπέροχα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Εγώ ήμουν 7 + παιδί και κλείνω άλλες 4 θέσεις (ένας ενήλικας και 2 ζεύγαρια διδύμων 5&8 χρ. που θέλω για το τυπικό της υπόθεσης να αναφέρω ότι κάθε δίδυμο θα πληρώσει μια συμμετοχή).

Καλό μας ταξίδι!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Εγώ ήμουν 7 + παιδί και κλείνω άλλες 4 θέσεις (ένας ενήλικας και 2 ζεύγαρια διδύμων 5&8 χρ. που θέλω για το τυπικό της υπόθεσης να αναφέρω ότι κάθε δίδυμο θα πληρώσει μια συμμετοχή).

Καλό μας ταξίδι!
ΟΚ, κλείσαμε. Ό,τι δηλώσεις έγιναν, έγιναν. Αύριο θα γράψω την τελική λίστα. Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. Παρακαλούμε ενημερώστε (όσοι δεν το κάνατε ήδη) για το σημείο που θα σας παραλάβει το λεωφορείο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Ωραία!! Μένει να καταφέρω να έρθω κι εγώ αύριο Θεσσαλονίκη με τα προβλήματα
που έχει το αεροδρόμιο. :(
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Ολοι στην Αριστοτέλους θα μπούμε.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

Για λόγους νομιμότητας θα πρέπει στο (εκδρομικό) λεωφορείο να έχουμε ονομαστική κατάσταση επιβαινόντων θεωρημένη και σφραγισμένη από το πρακτορείο από το οποίο το νοικιάζουμε. Για το λόγο αυτό, παρακαλώ πολύ να μου στείλετε με π.μ. τα στοιχεία σας (ονοματεπώνυμο) καθώς και όσων έλθουν μαζί σας ώστε να την ετοιμάσω και να την δώσω για υπογραφή. Μην το πάρετε ελαφρά, είναι σημαντικό. Παρακαλώ πολύ να μου τα έχετε στείλει μέχρι την Πέμπτη. Ευχαριστώ για τη συνεργασία σας.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να επισημάνω ότι τα ονόματα των μελών που θα συμμετέχουν στην εκδρομή πρέπει νς στέλνονται μονο με προσωπικό μήνυμα στον @babaduna. Τέτοια μηνύματα εδώ θα διαγράφονται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.505
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom