Συνάντηση / Επίσκεψη σε Αμφίπολη και Φιλίππους - 9 Δεκ. 2017

Επίσκεψη σε Αμφίπολη και Φιλίππους - 9 Δεκ. 2017 - Δήλωση συμμετοχής


  • Total voters
    24

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μίλησα σήμερα με το πρακτορείο για το λεωφορείο. Το ίδιο πρακτορείο που είχαμε κλείσει για Βεργίνα. Ο ίδιος οδηγός. Το κόστος του λεωφορείου είναι 330 ευρώ. Αν δεν αλλάξει ο σημερινός αριθμός συμμετεχόντων, το συνολικό κόστος κατ' άτομο (μεταφορά + ξεναγός) διαμορφώνεται στα περί τα 17 ευρώ.
 
Last edited:
Μηνύματα
12
Likes
10
εγώ θα ξέρω τέλος του μηνά για σίγουρα. ήθελα να κάνω αυτήν την εκδρομή με τους πιτσιρικάδες μου, έκατσε μια χαρά εάν ταιριάξει και με τη δουλειά θα είναι τελεία. θα έρθουμε από Κομοτηνή εμείς όποτε δεν θα είμαστε στο λεωφορείο. τα 17 ευρό για το ξεναγό είναι ανά άτομο η ανά οικογένεια?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
εγώ θα ξέρω τέλος του μηνά για σίγουρα. ήθελα να κάνω αυτήν την εκδρομή με τους πιτσιρικάδες μου, έκατσε μια χαρά εάν ταιριάξει και με τη δουλειά θα είναι τελεία. θα έρθουμε από Κομοτηνή εμείς όποτε δεν θα είμαστε στο λεωφορείο. τα 17 ευρό για το ξεναγό είναι ανά άτομο η ανά οικογένεια?
Το κόστος του ξεναγού είναι 200 ευρώ. Μοιράζεται εξ ίσου σε όλους τους ενήλικες συμμετέχοντες. π.χ. με 30 ενήλικες συμμετέχοντες, είναι περίπου 7 ευρώ το άτομο.

Εάν έλθετε από την Κομοτηνή (με δικό σας μέσο - υποθέτω), πού θα συναντηθείτε με τους υπόλοιπους; Στην είσοδο του αρχαιολογικού χώρου της Αμφίπολης; Και, φαντάζομαι, θα συνεχίσετε μετά για Φιλίππους πάλι με το δικό σας μέσο;
 
Μηνύματα
12
Likes
10
Το κόστος του ξεναγού είναι 200 ευρώ. Μοιράζεται εξ ίσου σε όλους τους ενήλικες συμμετέχοντες. π.χ. με 30 ενήλικες συμμετέχοντες, είναι περίπου 7 ευρώ το άτομο.

Εάν έλθετε από την Κομοτηνή (με δικό σας μέσο - υποθέτω), πού θα συναντηθείτε με τους υπόλοιπους; Στην είσοδο του αρχαιολογικού χώρου της Αμφίπολης; Και, φαντάζομαι, θα συνεχίσετε μετά για Φιλίππους πάλι με το δικό σας μέσο;
ναι με δικό μας μέσο. οπότε να επικοινωνήσω τέλος του μήνα που θα ξέρω σίγουρα για τις λεπτομέρειες.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ναι με δικό μας μέσο. οπότε να επικοινωνήσω τέλος του μήνα που θα ξέρω σίγουρα για τις λεπτομέρειες.
Ναι, είτε εδώ, είτε στείλε μου π.μ. μέσω του φόρουμ - εάν μπορείς.
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
+1 ακόμη άτομο από εμένα!! Άρα είμαστε 3 συνολικά κι όχι 2 όπως είχα δηλώσει νωρίτερα !! Εγώ και 2 φίλοι μου !!
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
+2 άτομα θα ειναι μαζί μας. Δηλαδή θα είμαστε 4. Εχω διαφημίσει τον ξεναγό τόσο πολύ σε όλους τους φίλους και γνωστούς και πόσο ωραία ήταν η προηγούμενη εκδρομή που θέλουν να έρθουν και δύο φίλοι μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.509
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom