Συνάντηση Ιταλόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
λοιπον, μολις γυρισα απο την συναντηση..ηταν πολυ πολυ ωραια ολα, να το επαναλαβουμε!!
:D:D:D
Ναι, όντως... Είχαμε και κάποιες incognito παρουσίες που έκλεψαν μέρος από τη βραδυά.:)
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
πολυ ωραια στο cosca!!!! οι φωτος θα ανεβουν αυριο το απογευματακι!!! ετοιμαστε τα πηρουνια σας και καμια πετσετουλα για τα σαλακια!!! χαρηκα που γνωρισα και τους Ιταλοφιλους και τους φιλους των Ιταλοφιλων!!!Ενα πραγμα,βρε παιδι μου μερικους απο εσας ηταν σαν να τους ηξερα χρονια,σαν να εχουμε ανταλλαξει πληροφοριες για ταξιδια,σαν να εχουμε "μαλωσει"":haha::haha::haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ήταν όλα πολύ όμορφα. Η βραδιά κύλησε ευχάριστα και οι συζητήσεις δεν σταμάτησαν λεπτό. Φυσικά, το κυρίαρχο θέμα ήταν τα ταξίδια που φαίνεται ότι είναι ανεξάντλητο!

 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
αντε ρε παιδια ειστε φειδωλοι στα σχολια...βγαλτε τα ολα στην φορα!!!πειτε μας λεπτομερειες,μην μας κρατατε σε αγωνια !
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
αντε ρε παιδια ειστε φειδωλοι στα σχολια...βγαλτε τα ολα στην φορα!!!πειτε μας λεπτομερειες,μην μας κρατατε σε αγωνια !
υπομονή, αργήσαμε να το διαλύσουμε και πρέπει να "ξυπνήσουμε" (είμαι με 4 ώρες ύπνο)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Άντε, βρε παιδιά, φτιάξτε ένα διπλό εσπρεσάκι και βάλτε μπρος την ανταπόκριση!!!....
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Κλειδώνουμε εδώ το θέμα.
Ας ανοίξει κάποιος από τους χθεσινούς παρευρισκόμενους ένα νέο θέμα για τη συνάντηση.
Αν τα βάλουμε εδώ θα χαθούν.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom