Συνάντηση Ιταλόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Λοιπόν Samion..να μαι!
ή μάλλον Ιταλόφιλοι..
μιας που η συνάντηση Γερμανόφιλων έγινε με επιτυχία, λέω μήπως να τους αντιγράψουμε εμείς οι Ιταλόφιλοι, που είμαστε πιο πολλοί (αλήθεια είμαστε?) και πιο φανατικοί?
O Samion πρότεινε να είναι μια καθημερινή.. συμφωνώ κι εγώ, αλλά ας πει και κανένας άλλος την γνώμη του.. Πχ να πούμε την Πέμπτη που μας έρχεται (7 του μήνα) ή την επόμενη Πεμπτη (14 του μήνα), να είναι λίγο πιο μακριά για να το οργανώσουμε καλύτερα?
Ανοίγω το τοπικ, να δούμε αν υπάρχει ενδιαφέρον καταρχήν, και μετά ρίχνουμε και ιδέες για το μέρος κτλ..
τι λέτε??
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
δηλώνω συμμετοχή πρώτος μετα από σένα..
7 και 14 είναι τέλεια για μένα. για μέρη ας μιλήσουν άλλοι πρώτα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
επειδη ανηκω και στα 2 γκρουπ δηλ ειμαι και Γερμανοφιλη και Ιταλοφιλη με δεχεστε???
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εννοείται πως θα μας δεχτούνε! Άλλωστε μέχρι στιγμής είμαστε 3 Γερμανο+Ιταλόφιλοι! και ένας σκέτος Ιταλόφιλος! :clap::clap::clap:

Παιδιά, για τις 7 μέσα κι εγώ...αν είναι κάπου κεντρικά. Ας καταλήξουμε στην τοποθεσία να σας πω σίγουρα, οκ;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
επειδη ανηκω και στα 2 γκρουπ δηλ ειμαι και Γερμανοφιλη και Ιταλοφιλη με δεχεστε???
μην επηρεάζεσαι από τη γερμανική τυπικότητα και αυστηρότητα..οι Ιταλόφιλοι εκ φύσεως είναι χαλαροί και φιλόξενοι σε όλους είναι δεν είναι μέλη. όλοι συμμετοχή λοιπόν ψηφίζοντας ημερομηνία 7 ή 14/5 και μέρος.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
samion εσυ θα ερθεις με το βαπορι σου???:bleh::bleh::bleh:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
καλο μηνα!! ωραιος μηνας ο μαιος..και ναι ευαγγελια περιμενω και εγω να καλοκαιριασει πως και πως..

ενδιαφερον! μονο που στις 7 μαιου ημερα Πεμπτη μπορω μετα τις 9, επειδη εχω μαθημα ιταλικων..
και στις 14 μαιου παλι πεμπτη μετα τις 07:30..
αν παρω και ενα φιλο μου, απλα φιλο μου που δεν ειναι στο φορουμ, να ερθει μαζι μου πειραζει?
αποφασιστε και βλεπουμε, ψηνομαι!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
μην επηρεάζεσαι από τη γερμανική τυπικότητα και αυστηρότητα..οι Ιταλόφιλοι εκ φύσεως είναι χαλαροί και φιλόξενοι σε όλους είναι δεν είναι μέλη. όλοι συμμετοχή λοιπόν ψηφίζοντας ημερομηνία 7 ή 14/5 και μέρος.

Γιατί....δεν είμαστε οι Γερμανόφιλοι; Απαγορέψαμε την είσοδο σε κανέναν; Όχι φυσικά! Άλλωστε, οι περισσότεροι είμαστε και Ιταλόφιλοι και Γερμανόφιλοι! :clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Da Vinci the code of taste and spirit
βρισκεται στην αγια παρασκευη στην αγιου ιωαννου 42
ξεκινας με καφε περνας στο φαγητο και καταληγεις στο ποτο:p:p
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Λοιπόν προς το παρόν
1. Mary_a
2. Samion
3. Ευαγγελία
4. Cakenet.
5. Ευαγγελία
6. Neraida + φίλος Neraidas

να πούμε αρχικά για πέμπτη 7 Μαϊου το βράδυ 9-9:30 για να μπορεί και η Neraida?

Ευαγγελία σε αυτό που προτείνεις έχεις πάει?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom