Συνάντηση Ιταλόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Γιατί....δεν είμαστε οι Γερμανόφιλοι; Απαγορέψαμε την είσοδο σε κανέναν; Όχι φυσικά! Άλλωστε, οι περισσότεροι είμαστε και Ιταλόφιλοι και Γερμανόφιλοι! :clap::clap::clap:
Ακριβώς!!
αν και εγώ κατά βάση είμαι Ιταλόφιλη
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
οχι αλλα σαν χωρος μου φαινεται πολυ καλος!!! εαν θελετε ομως μπορω καποια στιγμη να περασω απο εκει να το τσεκαρω σαν μερος.τωρα σαν φαγητο δεν ξερω!!
να ρωτησω κατι mary? στον καταλογο εμφανιζομαι 2 φορες!!! θα ερθει και η διδυμη αδερφη μου και δεν το ξερω???
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
περιμενουμε συμμετοχη απο το rethimno που αγαπαει Ιταλια!!

εγω θα προσπαθησω να ερθω, αν σε περιπτωση που συμβει κατι, θα ενημερωσω..
αναμενω ωρα, που και ποτε!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευαγγελία σε αυτό που προτείνεις έχεις πάει?
καλή η ερώτηση. θα έλεγα να προτείνουμε κάτι που έχουμε πάει ή έχουν πάει φίλοι μας.

παρένθεση: όσοι έχετε satellite μην χάνετε το concerto di 1o maggio στη Ρώμη. live από Rai3. αυτό βλέπω τώρα και καθυστερώ. αργότερα έχει Vasco Rossi. στις τηλεοράσεις σας γρήγορα..
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
και σχετικά κεντρικό..αν γίνεται..
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
παρένθεση: όσοι έχετε satellite μην χάνετε το concerto di 1o maggio στη Ρώμη. live από Rai3. αυτό βλέπω τώρα και καθυστερώ. αργότερα έχει Vasco Rossi. στις τηλεοράσεις σας γρήγορα..
σαμιον ουαου.. δεν το ειχα μυριστει... πολυ κοσμο εχει..να μασταν μεσα σε αυτους τωρα!! σε ποια πολη γινεται?
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
μια καλή ιδέα είναι το Cipollino στα Εξάρχεια, μιας και είναι κεντρικό (για πιο εύκολη πρόσβαση) και σε ωραίο χώρο.. δεν έχω πάει όμως για να είμαι σίγουρη ότι είναι καλό.
είμαστε ανοικτοί σε προτάσεις..

βρίσκεται Δερβενίων 4 & Aσκληπιού
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
πρόκειται για την πιο μεγαλη ελεύθερη συναυλία της Ευρώπης. είχα την τύχη να βρεθώ μια φορά. απίστευτη ατμόσφαιρα. διοργανώνεται από τα συνδικάτα λόγω της ημέρας οπότε έχει και πολιτική χροιά. στην ωραιότερη πλατεία της Ρώμης κατ' εμέ. San Giovanni.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.138
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom