Συνάντηση - Κοπή πίτας 2017 - Υποβολή Συμμετοχών

Θα έρθετε στην κοπή της πίτας 2017 στην Αθήνα;


  • Total voters
    95
  • Poll closed .

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Πώς βλέπουμε ποιοι έχουν δηλώσει συμμετοχή? υπάρχει περίπτωση να είσαι στην κοπή της πιτας panpan?
Φίλε μου αν και θα είμαι Ελλάδα,δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω,γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα υγείας της μάνας μου.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.728
Likes
15.105
Φίλε μου αν και θα είμαι Ελλάδα,δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω,γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα υγείας της μάνας μου.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά για τη μητέρα σου και να καταφέρουμε να σε ξαναδούμε @panpan .
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Φίλε μου αν και θα είμαι Ελλάδα,δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω,γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα υγείας της μάνας μου.
κάνε αυτά που πρέπει να κάνεις και εμείς εδώ είμαστε, και εκτός κοπής πίττας.
 

Maria_pl

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Προς μοναχούληδες και μοναχούλες (ν2).
Συμβουλή ειδικά για όσους έρθουν για πρώτη φορά η τους πιάσουν ξαφνικά οι ντροπές τους η και τα δύο μαζί.
Ψάχνετε και βρίσκετε τις κυρίες Karfitsa και katskats. Αμφότερες συμπαθέστατες κυρίες. Έτσι έχετε κάνει την αρχή.:)
Διαβάζω τη συζήτηση σας και με ενθουσιάζει η άνεση με την οποία υποδεχεστε τους νεοφερμένους! Τόσο που το ψήνω να έρθω και εγώ μόνη!
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
Η άδεια απο την δουλειά εγκρίθηκε... τα εισητήρια για αθήνα κλείστηκαν... με χαρά θα βρίσκομαι και γω εκεί!!! όσο για αυτούς που είναι μόνοι μην το σκέφτεστε καθόλου. και γω μόνος πήγα πέρσι και πέρασα πολύ ωραία!! όλοι ήταν τόσο καλοί και φιλικοί!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Διαβάζω τη συζήτηση σας και με ενθουσιάζει η άνεση με την οποία υποδεχεστε τους νεοφερμένους! Τόσο που το ψήνω να έρθω και εγώ μόνη!
Εδώ εγώ ήρθα από την Αυστραλία, μη το ψήνεις, έλα. :bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.746
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom