Συνάντηση "14 χρόνια Travelstories" Αθήνα - Ψηφοφορία

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    50
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Το TravelStories έσβησε αισίως τα 14 κεράκια του, οπότε ήρθε η ώρα να συναντηθούμε για να το γιορτάσουμε.

Η συνάντηση θα γίνει στο Μύρτιλλο καφέ, όπου κόψαμε και την πίτα φέτος. Θα αρχίσουμε στις 20:00 και γύρω στα μεσάνυχτα θα μπούμε στις κολοκύθες μας.
Διεύθυνση:
Πάρκο για το Παιδί & τον Πολιτισμό
Τριφυλίας & Λάμψα
Αμπελόκηποι, Αθήνα

Οι διαθέσιμες ημερομηνίες είναι Σάββατο 12/10 και Παρασκευή 15/11. Παρακαλώ ψηφίστε ποια σας βολεύει ή και τις δυο. Η ψηφοφορία θα μείνει ανοιχτή μέχρι και το πρωί της ερχόμενης Δευτέρας.

Ελάχιστη κατανάλωση 4€/άτομο.

Λίγα λόγια για το χώρο (από την ιστοσελίδα τους): Τo Myrtillo αποτελεί μια Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση (Κοιν.Σ.Επ.) Ειδικού Σκοπού (Ένταξης ευπαθών ομάδων στην αγορά εργασίας).
Από τον Οκτώβριο 2013 λειτουργεί ως cafe - πολυχώρος Λόγου/Τέχνης, και αποτελεί μια καινοτόμο αυτοδύναμη εργασιακή και εκπαιδευτική μονάδα, όπου όλοι οι εργαζόμενοί της είναι συνυπεύθυνοι για τη βιωσιμότητά της.
Σήμερα το 90% των εργαζομένων στο Myrtillo ανήκει στις ευάλωτες ομάδες (άτομα με αναπηρίες).

Οδηγίες πρόσβασης
Μετρό Πανόρμου (10' περπάτημα)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Άντε, πότε θα συναντηθούμε? Αποφασίστε, ψηφίστε!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προβάδισμα μέχρι στιγμής για τον Νοέμβριο.
Όσοι βιάζεστε να συναντηθούμε, σπεύσατε για ανατροπή του σκορ :welcome:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μια ημέρα ακόμα. Ψηφίστε πότε θέλετε να γίνει η συνάντησή μας
και μετά περάστε από την Ιστορία του Μήνα και ψηφίστε και εκεί
τις αγαπημένες σας ιστορίες:xalara:
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Παρασκευή 15 Νοέμβρη από μένα αδύνατον. Την ίδια μέρα έχω προβολή-παρουσίαση ταξιδιού στην Ινδία (Madya Pradesh, Chhattisgarh, Orissa) στο Δημοτικό Θέατρο στην Ηλιούπολη. Κατά συνέπεια ψηφίζω Σάββατο 12 Οκτώβρη δαγκωτο!
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παρασκευή 15 Νοέμβρη από μένα αδύνατον. Την ίδια μέρα έχω προβολή-παρουσίαση ταξιδιού στην Ινδία (Maya Pradesh, Chhattisgarh, Orissa) στο Δημοτικό Θέατρο στην Ηλιούπολη. Κατά συνέπεια ψηφίζω Σάββατο 12 Οκτώβρη δαγκωτο!
Νέα δεδομένα λοιπόν. Τι ώρα είναι η παρουσίαση?
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Νέα δεδομένα λοιπόν. Τι ώρα είναι η παρουσίαση?
Θεωρητικά 19:00 με 21:00. Πρακτικά εκκίνηση και λήξη πάνε κάνα μισαώρο αργότερα. Μέχρι να ολοκληρωθούν χαιρετούρες, πηγαδάκια και τα σχετικά, πριν τις 10:00 αποκλείεται να τελειώσω. Κομματάκι δύσκολο να υπάρχει όρεξη μετά να τρέχω στους Αμπελόκηπους
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θεωρητικά 19:00 με 21:00. Πρακτικά εκκίνηση και λήξη πάνε κάνα μισαώρο αργότερα. Μέχρι να ολοκληρωθούν χαιρετούρες, πηγαδάκια και τα σχετικά, πριν τις 10:00 αποκλείεται να τελειώσω. Κομματάκι δύσκολο να υπάρχει όρεξη μετά να τρέχω στους Αμπελόκηπους
Αλλά αν επιλεχτεί τελικά αυτή η μέρα, ο συνδυασμός δεν είναι ανέφικτος από όσα μέλη το επιθυμούν. ;)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Αλλά αν επιλεχτεί τελικά αυτή η μέρα, ο συνδυασμός δεν είναι ανέφικτος από όσα μέλη το επιθυμούν. ;)
Για να πω την αλήθεια, την πάρτη μου σκεφτόμουν :haha:
Έτσι κι αλλιώς, πλην του αγαπητού μου @taver που είναι πάντα παρόν (και μάλιστα μια φορά μ' εχει σώσει από εγκεφαλικό λύνοντας τεχνικό πρόβλημα που παρουσιάστηκε) και 3-4 ακόμα φίλοι τραβελστορίτες που έχουν έρθει σποραδικά, τα μέλη του φόρουμ δεν εμφανίζονται σε παρουσιάσεις
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Για να πω την αλήθεια, την πάρτη μου σκεφτόμουν :haha:
Έτσι κι αλλιώς, πλην του αγαπητού μου @taver που είναι πάντα παρόν (και μάλιστα μια φορά μ' εχει σώσει από εγκεφαλικό λύνοντας τεχνικό πρόβλημα που παρουσιάστηκε) και 3-4 ακόμα φίλοι τραβελστορίτες που έχουν έρθει σποραδικά, τα μέλη του φόρουμ δεν εμφανίζονται σε παρουσιάσεις
Ωχ ταβανόπροκα ήταν αυτό! :rolleyes::eek:

Πάντως για τις ημερομηνίες έχουμε ντέρμπι.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
(Κρατήστε την αναπνοή σας)

Τέλη Οκτώβρη, αρχές Νοέμβρη γεννάει η γυναίκα του αδερφού μου (δεν μας λέει και ακριβώς αυτή η κοπέλα, αμάν) οπότε ο Νοέμβρης μου ακούγεται καλύτερος. Συν ότι μένουν σε απόσταση αναπνοής από το Μύρτιλλο, στο οποίο είναι και πελάτες. Οπότε από εμένα...μονοκούκι. (αν και η παρουσία μου παίζεται)
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Εγώ 31/10 έχω χειρουργείο, προηγείται το ταξίδι στη Ρώμη 19/10, κανονικά έπρεπε να το είχα κάνει ήδη αλλά είχα κλεισει τη Ρώμη και συμφώνησε ο γιατρος να με βάλει 31/10 για να μπορώ να περπατήσω κιολας χωρίς να πονάω.
Ελπίζω στις 15/11 να έχω αναρρώσει και να μπορεί να με συνοδέψει και η κόρη μου γιατί νιώθω άβολα να έρθω μόνη μου. Ψήφισα Οκτώβρη....
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom