Συνάντηση #4

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Επειδη η τελευταια μας συναντηση δεν στεφτηκε με απολυτη επιτυχια και ηταν σε δοσεις και επειδη οι διακοπες τελειωσαν,οι εκλογες τελειωσαν,τα σχολεια ανοιξαν,η καθημερινοτητα αρχισε και ο καιρος βοηθαει προτεινω coffee break καπου στην Ακροπολη(ισως στο Διονυσο,εχω να παω πολλα χρονια) η στην Πλακα η στο Θησειο καποιο απογευμα η πρωινο Κυριακης.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για να κάνουμε πάλι συνάντηση, αλλά από τα μέλη εξαρτάται. Αν κανονιστεί, οκ.
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
αν προκειται για αυτην την κυριακη εγω δε μπορω γιατι ακομα θα ειμαι με τις πατεριτσες :(
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Το προτεινα τωρα επειδη πολλοι απο εμας ακυρωσαν την τελευταια στιγμη για προσωπικους λογους ενω ηθελαν να ερθουν.Ας μη το δουμε σαν επισημη συναντηση του site,ας παμε για ενα καφε βρε αδερφε.Οριζουμε ενα συγκεκριμενο απογευμα και λεμε θα ειμαστε εκει οποιος θελει ερχεται.
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
ρε παιδια καποτε θα συναντηθουμε ολοι μαζοι :innocent::innocent::innocent: καντε λιγο υπομονη :haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Oι περισσοτεροι μενουμε Αθηνα και δεν μπορουμε να μαζευτουμε.Φαντασου τι θα γινει αν μιλησουμε για πανελλαδικη συναντηση.:bash::haha:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γιατί σου κάνει εντύπωση? Ο καθένας έχει τη ζωή του και δεν είναι εύκολο να βρεθεί κοινή ώρα για όλους. Εδώ με 2-3 φίλους και μερικές φορές δυσκολευόμαστε να βρούμε κοινή ώρα ...
Το φόρουμ δεν είναι η ζωή μας. Περνάμε καλά διαβάζοντας και γράφοντας για τα αγαπημένα μας ταξίδια, μοιραζόμαστε τις μικρές μας γνώσεις, αλλά δε μπορούμε να είμαστε 24/24 εδώ, ούτε να το έχουμε πρώτη προτεραιότητα στις δραστηριότητές μας.
Χωρίς παρεξήγηση ...
Ιωάννης (με την ευκαιρία)

Πάντως αν κανονιστεί συνάντηση και μπορώ θα έρθω (σ/κ είναι συνήθως πιο εύκολο αν δεν ταξιδεύω ;-)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τελικα νομιζω οτι η συναντηση #4 θα επιτευχθει την ημερα του party.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Προεδρε επειδη εχουμε πολλα νεα μελη μηπως να για να ή να ???:haha::haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χαχαχαχαχα!!!! Αυτό το τελευταίο τι είναι ρε συ Μήτσο; Γυράδικο; :haha: :haha: Απίστευτο :LOL:

Εγώ λέω να κανονίσουμε μια συνάντηση σε λίγο καιρό, και να την κανονίσουμε κατά... βορρά μεριά, να δούμε και τους μη-αθηναίους φίλους μας. Θάναι και μια ευκαιρία για εκδρομή.

Αλλά ας αφήσουμε λίγες εβδομάδες ακόμη. ;)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.875
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Εγώ λέω να κανονίσουμε μια συνάντηση σε λίγο καιρό, και να την κανονίσουμε κατά... βορρά μεριά, να δούμε και τους μη-αθηναίους φίλους μας. Θάναι και μια ευκαιρία για εκδρομή.
Τέλεια ιδέα...:clap:
Ευκαιρία και εμείς να σας γνωρίσουμε απο τα Νότια...

Για να ρίξω μερικές προτάσεις:
1. Χιονοδρομικό Καιμάκ Τσαλάν με βόλτα στα Λουτρά Λουτρακίου Εδέσσης η στους Καταρράκτες της Εδεσσας
2. ΄Λίμνη Κερκίνης με βόλτα για χαμαμ στο γειτονικό Αγκιστρο η Σιδηρόκαστρο και στο περίφημο οχυρό του Ρούπελ
3. Λιτόχωρο Κατερίνης με βόλτα στον Ολυμπο, στο Διον στον Παλαιο Παντελεήμων για φαγητό η στο χιονοδρομικό Ελατοχωρίου..

Ας ακουστούν και άλλες προτάσεις

Τι λέτε;


Αυτά για αρχή...

Και τα καλύτερα ερχονται...;):cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom