Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.965
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
να έχει και ελικοδρόμιο παρακαλώ!!:bleh::bleh:
ο πιλότος μου μάλον θα μπορέσει..τώρα μένει τι θα φορέσω ..στο καπέλο μου να βάλω τα φτερά ή να μην τα βάλω:rolleyes:
Σε βλέπω να κατεβαίνεις με ραπέλ από την ταράτσα....

(αμ τι νόμιζες, τα 'μαθα εγώ τα κατορθώματά σου στη Βιρμανία....:bleh:)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Renata βλέπω ότι ο Zeph σε πρόσθεσε στην λίστα. ότι γράφει δεν ξεγράφει!

(Zeph είσαι όντως shpongled:bleh:, κάτσε ρε άνθρωπε αύριο θα μιλήσω με ασφάλεια!!;))
 
Last edited by a moderator:

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κι εγώ 50-50 είναι να έρθω με τον φίλο vukostas θα ξέρω αύριο σίγουρα;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
zeph please wait!!
το παλεύω..θέλω να ειμαι σίγουρη πρώτα!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.051
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
κι εγώ 50-50 είναι να έρθω με τον φίλο vukostas θα ξέρω αύριο σίγουρα;)
Αστα αυτά. Το50-50 είναι σήριαλ του μέγκα.:haha::haha: Αν είσαι Αθήνα και δεν έρθετε, θα είσαι απαράδεκτος.:bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μα το 50-50 είναι για αθήνα αν θα είμαι θα έρθω σίγουρα.. την προηγούμενη φορά στο καραισκάκη τώρα λεωφόρο:haha: η ρεβάνς θα είναι φαίνεται....
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
:shock::shock::shock:
καλα ρε παιδια, τοσες μερες το συζηταμε το θεμα, τωρα πλακωσατε?!
Ελατε εσεις κ θα δουμε τι θα κανουμε. Το πολυ πολυ να ανεβουμε ο ενας στους ωμους του αλλου:haha: η να ζητησουμε να μας γκρεμισουν εκεινο τον τοιχο που εμποδιζει:p

@renata: την απαντηση σου την πηρα ως κυριολεκτικη κ σε εβαλα στη λιστα!

Προς ολους: ο υπευθυνος του μαγαζιου μου ειχε πει οτι ο χωρος ειναι οκ για περιπου 50 ατομα, πραγμα που εδειχνε οκ οταν εγιναν οι συνεννοησεις, καθως εκεινη τη στιγμη δεν ημαστε ουτε 40, απο τους οποιους αρκετοι ηταν αβεβαιοι για το αν θα ερθουν, χωρις να συμπεριλαβουμε αυτους που λενε ''ναι θα ερθω'' και στο τελος δεν ερχονται. Απο την πεμπτη που ανακοινωθηκε, ενω οι συμμετοχες ειχαν ψιλοπαγωσει, λες και επεσε συνθημα και γιναμε ως σημερα 61!

Γι αρχη θα παρακαλεσω να περιοριστει (τουλαχιστον) η συμμετοχη των εξω-φορουμικων. Δεν αναφερομαι σε οσους ηδη εχουν δηλωσει οτι θα φερουν μαζι τους παρεα, αυτοι φυσικα και θα ερθουν, ουτε μπορω (ουτε θελω) να αναγκασω καποιον που θα δηλωσει τωρα, να ερθει χωρις τον/την συζυγο του η τον/την συντροφο του. Απλα πρεπει ολοι να λαβουμε υποψιν οτι τα πραγματα ''εσφιξαν'' απροσμενα και να διευκολυνουμε την κατασταση. Πραγμα που σημαινει οτι αν καποιος δηλωσει τωρα ισως θα ηταν προτιμοτερο να μην πει ''ας φερω κ το ταδε φιλαρακι, την αδερφη μου, το ξαδερφακι μου κλπ''. Ξαναλεω, ουτε μπορω, ουτε και θελω να υποχρεωσω κανεναν να κανει κατι τετοιο, ειναι στο χερι των μελων να το λαβουν υποψιν η οχι.

Γι αυτο και εχω πει κατ' επαναληψη, οσοι καταληξουν οτι δεν θα ερθουν να το πουν το συντομοτερο για να ξερουμε τα περιθωρια μας! Οσο πιο συντομα και υπευθυνα απαντησετε, τοσο πιο ευκολη θα ειναι η οργανωση της βραδιας. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι και τα 61 μελη ειναι αποφασισμενα να ερθουν στη συναντηση. Μακαρι να ειναι, δηλαδη κι ας αποτελεσει γριφο το πως θα χωρεσουμε :D
Γι αυτο μην αποθαρρυνθει κανεις απ το να δηλωσει συμμετοχη, εαν το θελει, ως ταξιδιωτες ξερουμε και να βολευομαστε!:clap:

edit: ΟΚ renata k kalspiros σας εβαλα με (?). Kalspiros ελα να γουσταρουμε:haha:
edit2: καλα δεν εχω λογια μεχρι να γραψω ενα μηνυμα προλαβατε να γραψετε 10!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.051
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
μα το 50-50 είναι για αθήνα αν θα είμαι θα έρθω σίγουρα.. την προηγούμενη φορά στο καραισκάκη τώρα λεωφόρο:haha: η ρεβάνς θα είναι φαίνεται....
Το κακό για σένα είναι ότι και μέσα στην έδρα σου (είτε οακα είτε λεωφόρο) σε κερδίζω.:haha::haha::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ε βέβαια μας πήρες την συμπολίτισσα βγάζεις και γλώσσα τώρα θα σε υποδεχτώ καταλλήλως όμως... χαζομπαμπά:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.576
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom