Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

Klelia

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξελλες
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
μπορω να δηλωσω συμμετοχη;:p
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Ακυρώσεις δε δεχόμεθα, αλλιώς θα επιβληθούν κυρώσεις:haha::haha::haha:
τι κυρώσεις εννοείς ??? θα πλακώσεις τα νέα μέλη στις μηνυσεις !!!:haha:

Για σένα ειδικά θα εισηγηθώ απαγόρευση spam για ένα μήνα.
spam !! τι spam !!! μας φώναξε κανεις εμενα και την Renata :bleh::bleh:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
oπως εγραψα πιο πανω, plz περιμενε εως αυριο να δουμε τι θα γινει με το χωρο.

τι να περιμενει βρε Zephyrous η κοπέλα :shock::shock:.
λες ενα άτομο να μην χωράει
η μηπως περιμενεις να σου κάνει το μαγαζι θεμα επειδη στην αρχη λεγαμε 40με 50 άτομα και τωρα θα ειναι -+ 60 ... προωρη ανασταση θα κανει το κατασταση απο παραγγελίες :D
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Είχα αναλάβει να ψάξω να βρω κάποια πάρκινγκ στην περιοχή που μένουν και ανοιχτά το βράδυ.
Δυστυχώς λόγω φόρτου εργασίας δεν κατάφερα να το κάνω.
Οπότε μιας και δε παίρνει άλλη αναβολή, σας παραθέτω ένα χάρτη με 2 παρκινγκ.
Ένα υπόγειο στην κάθοδο της Λ.Κηφισίας προς Λ.Αλεξάνδρας και ένα στη Λ.Αλεξάνδρας με κατεύθυνση την Λ.Κηφισίας.
Ξαναλέω ότι μπορείτε να το βάλετε στο μετρό Κατεχάκη που έχει ελεύθερο παρκινγκ και να έρθετε με το μετρό.

[gmap]<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps/ms?hl=el&amp;ie=UTF8&amp;oe=UTF8&amp;t=h&amp;msa=0&amp;msid=107217410219343896623.00048288863db05e70a7d&amp;ll=37.988316,23.759394&amp;spn=0.005919,0.00912&amp;z=16&amp;output=embed"></iframe><br /><small>Προβολή <a href="http://maps.google.com/maps/ms?hl=el&amp;ie=UTF8&amp;oe=UTF8&amp;t=h&amp;msa=0&amp;msid=107217410219343896623.00048288863db05e70a7d&amp;ll=37.988316,23.759394&amp;spn=0.005919,0.00912&amp;z=16&amp;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3</a> σε χάρτη μεγαλύτερου μεγέθους</small>[/gmap]

Και το Link για πιο εύχρηστο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.310
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Είχα αναλάβει να ψάξω να βρω κάποια πάρκινγκ στην περιοχή .
αν και έχω να πάω χρόνια, θυμάμαι ότι είχε παρκινγκ υπόγειο ακριβώς κάτω από το μαγαζί, δίπλα πόρτα. τι έγινε έκλεισε αυτό?
και όσο για μένα Zephyrous σόρυ αλλά οι υποχρεώσεις δεν μ' αφήνουν σε ησυχία. μάλλον πέμπτη ή παρασκευή πρωί θα ξέρω. ελπίζω για ένα άτομο συν/πλην να μην είναι τόσο πρόβλημα για το μαγαζί.
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
τι να περιμενει βρε Zephyrous η κοπέλα :shock::shock:.
λες ενα άτομο να μην χωράει
η μηπως περιμενεις να σου κάνει το μαγαζι θεμα επειδη στην αρχη λεγαμε 40με 50 άτομα και τωρα θα ειναι -+ 60 ... προωρη ανασταση θα κανει το κατασταση απο παραγγελίες :D
δεν ειναι το ενα ατομο Χρηστο, ειναι τα 15 που μςσολαβουν απο το 50 εως το 65 που εχουμε φτασει. Και ενω εχω ζητησει να περιμενουν λιγακι οσοι ενδιαφερονται να δηλωσουν συμμετοχη, αν πω στην Klelia ''ok ελα'' το πιο πιθανο ειναι να ερθουν αλλοι 2-3 να πουν το ιδιο. Επειδη ο χωρος μας στο μαγαζι ειναι αυτονομος και εχει σαφη ορια (μπαρα, σκαλες, τοιχος) δεν ειναι 100% στο χερι μας να μετακινησουμε τα ορια, γιατι αν συμβει αυτο η παρεα μας θα βρεθει χωρισμενη σε δυο τμηματα και μαλιστα με καποια υψομετρικη διαφορα. Γι αυτο παλευω να επικοινωνησω με τον ταξιδιαρη υπευθυνο, να δω τι εχει να προτεινει. Αν υπαρξει καποιο καλο νεο συνεχιζουμε τις δηλωσεις συμμετοχης.

αν και έχω να πάω χρόνια, θυμάμαι ότι είχε παρκινγκ υπόγειο ακριβώς κάτω από το μαγαζί, δίπλα πόρτα. τι έγινε έκλεισε αυτό?
και όσο για μένα Zephyrous σόρυ αλλά οι υποχρεώσεις δεν μ' αφήνουν σε ησυχία. μάλλον πέμπτη ή παρασκευή πρωί θα ξέρω. ελπίζω για ένα άτομο συν/πλην να μην είναι τόσο πρόβλημα για το μαγαζί.
Samion δεν τιθεται θεμα. Αφου δε μπορεις να ξερεις ακομα, μας λες οταν μαθεις.

Το κακο ειναι να εχει καταληξει καποιος οτι δε θα ερθει και απο αδιαφορια να μην μπαινει να ενημερωσει.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Zephyrous. Θα ήμουν «deeply disturbed(*)» με τον εαυτό μου, αν έχανα την συνάντηση. «…but nothing is lost(**)» τελικά θα έρθω...

* βαθύτατα ενοχλημένος
** αλλά τίποτα δεν χάθηκε

τώρα για τα bold, μάλλον μόνο ο Zeph με κατάλαβε...
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Zephyrous. Θα ήμουν «deeply disturbed(*)» με τον εαυτό μου, αν έχανα την συνάντηση. «…but nothing is lost(**)» τελικά θα έρθω...

* βαθύτατα ενοχλημένος
** αλλά τίποτα δεν χάθηκε

τώρα για τα bold, μάλλον μόνο ο Zeph με κατάλαβε...

Ε, τοτε σε περιμενουμε στα ''cities of the future'' (λεμε τωρα:bleh:). Σου υπενθυμιζω ομως οτι η ταμπελα απ'εξω το γραφει ξεκαθαρα: ''Shpongolese spoken here'', οποτε καλα θα κανεις να τα ξεσκονισεις λιγο πριν ερθεις!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Zephyrous. Θα ήμουν «deeply disturbed(*)» με τον εαυτό μου, αν έχανα την συνάντηση. «…but nothing is lost(**)» τελικά θα έρθω.....

Ωραία να έρθεις, να ξεκολλήσουμε από την εικόνα του αβατάρ σου, τον τελευταίο καιρό μας έχεις γίνει έμμονη ιδέα , περνάω έξω από σινεμά και λέω "α!!! ο Σπύρος"
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ιωάννα θα παθεις πλάκα με τον Σπύρο μας!!
τύφλα να έχει ο Γιωργάκης ο κλούνει!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.596
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom