Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αυτά λέτε και μου έχετε χαλάσει το όνομα. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Zephyrous ευχαριστούμε πολύ για το 10%. Ιδιαιτέρως χρήσιμο αυτές τις ημέρες...
Όσο για τις φωτογραφίες, οποιαδήποτε παράπονα στην επίσημη φωτορεπόρτερ Dorotija και την D1000 της (την πέτυχα, ε?)
Για τη λήψη φωτογραφιών μπορώ να δεσμευτώ. Για την ανάρτηση στο φόρουμ εξαρτάται απο τις διαθέσεις της παρέας! μη φάμε και ξύλο... :D

Πέρυσι είχαμε ανεβάσει βέβαια.. αλλά ήταν η ευαγγελία και η chrikky.. οπότε δεν τις ρώτησα καν! Κατευθείαν φόρα παρτιδα!

Τη δική σου βέβαια θα τη βγάλω πρωτη πρώτη στο.. κλαρί. Να την έχουν τα μέλη να της πετούν βελάκια! :bleh::bleh::bleh:
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Λογω ανειλημμενων υποχρεωσεων δεν θα μπορεσω να ελθω. Στελνω παντως "αντιπροσωπο" (τ' ακους Γιαννη?). Σας ευχομαι να περασετε τελεια και οι ξεσουρωτοι να πανε τους σουρωμενους ασφαλεις στα σπιτακια τους...
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Zephyrous, ευχαριστούμε για την άψογη οργάνωση.
Χαίρομαι πολύ που επιτέλους θα σας γνωρίσω και να σας ευχαριστήσω από κοντα για την βοήθεια που μου δίνετε τα τελευταία 2 χρόνια!!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Με παίρνει να δηλώσω συμμετοχή τώρα;; Ε, ε:p?? Να γίνω λίγο κλασικός Έλληνας?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλα αυτην η συναντηση ποσες ωρες θα κρατησει????
αντε και περιμενουμε εδω να μαθουμε πως περασατε!
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και πότε με το καλό θα κανονίσετε νέα συναντηση για εμας που χασαμε αυτή του Μαρτίου??????
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και πότε με το καλό θα κανονίσετε νέα συναντηση για εμας που χασαμε αυτή του Μαρτίου??????
όπως συνηθίζεται, την επόμενη οργανώνουν αυτοί που έχασαν την προηγούμενη..μπορείς να ξεκινήσεις το νέο θέμα όποτε θέλεις..
το ευχαριστώ ήταν κατά λάθος..
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
όπως συνηθίζεται, την επόμενη οργανώνουν αυτοί που έχασαν την προηγούμενη..μπορείς να ξεκινήσεις το νέο θέμα όποτε θέλεις..
Φαντάζομαι οι περισσότεροι είστε Αθήνα.... Εγώ μένω Θεσσαλονίκη, αλλά Αθήνα κατεβαίνω συχνά...Θέλω συνεπώς βοήθεια για να το οργανώσω...τον Ιούλιο έχω σκοπό να κατέβω οπότε, μην χασομεράμε!!Ας το οργανώσουμε...τι λες κι εσύ???
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Φαντάζομαι οι περισσότεροι είστε Αθήνα.... Εγώ μένω Θεσσαλονίκη, αλλά Αθήνα κατεβαίνω συχνά...Θέλω συνεπώς βοήθεια για να το οργανώσω...τον Ιούλιο έχω σκοπό να κατέβω οπότε, μην χασομεράμε!!Ας το οργανώσουμε...τι λες κι εσύ???
λεω να το οργανωσει καποιος mod. αν πχ καποιος προκειται να ταξιδεψει να το κανει κ αποχαιρετιστηριο...
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
λεω να το οργανωσει καποιος mod. αν πχ καποιος προκειται να ταξιδεψει να το κανει κ αποχαιρετιστηριο...
Μάλλον έχεις δίκιο.....θα αναρτήσω θέμα αύριο με το καλό και θα δούμε τι θα γίνει!!Εγω φεύγω μόνιμα σε 3 μήνες και θέλω πολύ να γνωρίσω κάποια άτομα απο κοντά. Με όσους έχω μιλήσει είναι όλοι άτομα αξιόλογα και ενδιαφέροντα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom