Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
οκ, το διορθωσα..
μπολικοι ειμαστε ζωη να χουμε!

malysa γειτονισσα ελα κεσυ να σε γνωρισουμε!!:clap:
θα προσπαθήσω ... Πότε βγαίνει το που?? :lol:

Γιατί μάλλον γήπεδο τη κόβω και εγώ τη συνάντηση και όχι τίποτ΄ άλλο... να φέρει κάποιος τη μπάλα για το ματς (βαζέλων-γαύρων) :haha::haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οι ενδείξεις δείχνουν ότι οδεύουμε για την πιο πολυπληθή συνάντηση:clap::clap::clap:.
Ευχαριστούμε latina για τη σύνοψη.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ας μην ημουν εγω να επιμεινω για αλλαγη ημερομηνιας!!:bleh::bleh::bleh:

Εχει σκεφτει καποιος σοβαρα που μπορει να χωρεσουμε 35-40 ατομα???Μηπως να το χωρισουμε καπως..Πχ ολυμπιακοι-παναθηναικοι..(οι μικρες ομαδες με τους βαζελους :D:D )Βαρκελωνοπληκτοι vs Ιταλοφιλοι..Θα λεγα αντρες γυναικες αλλα δε συμφερει!!Θελουμε ενα μαγαζι για παρτη μας νομιζω...
 
Last edited by a moderator:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ας μην ημουν εγω να επιμεινω για αλλαγη ημερομηνιας!!:bleh::bleh::bleh:

Εχει σκεφτει καποιος σοβαρα που μπορει να χωρεσουμε 35-40 ατομα???Μηπως να το χωρισουμε καπως..Πχ ολυμπιακοι-παναθηναικοι..(οι μικρες ομαδες με τους βαζελους :D:D )Βαρκελωνοπληκτοι vs Ιταλοφιλοι..Θα λεγα αντρες γυναικες αλλα δε συμφερει!!Θελουμε ενα μαγαζι για παρτη μας νομιζω...
Αστα αυτά, αν δεν έκανα εγώ κύρια παρέμβαση η συνάντηση θα γινόταν, όταν εσύ θα ήσουν Παρίσι:bleh::bleh::bleh:.
Όσο για τις σοκολάτες επειδή το νέο μέλος είναι πάρα πολύ μικρό, φερτες στους γονείς:haha::haha::haha:.

Στα σοβαρά τώρα, ας δούμε προς τα τέλη της άλλης εβδομάδας πόσοι θα επιβεβαιώσουν την παρουσία τους και αρχίζουμε και ψάχνουμε τον χώρο που θα μας φιλοξενήσει.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εχω καποια μαγαζια στο μυαλο μου..
αλλα μιλαμε για παρασκευη οποτε θα υπαρχει προβλημα οπου και να παμε!

παρακαλειται οποιος εχει καλο κονε σε μαγαζι στο κεντρο να μας ενημερωσει..(δεν κανω πλακα)!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν μπορώ να αντισταθώ...δηλώνω παρούσα :clap:
Έχω κι εγώ κάτι υπόψη μου, για να μας χωρέσει...;) μεθαύριο, θα σας ενημερώσω παιδιά....(δεν βλέπω να μαζευόμαστε λιγότεροι από 50 ! ):haha::haha:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Eχουμε κατι παραπανω απο 2 εβδομαδες για να χτυπησουμε 40+ ατομα!
Θα γινει ΠΑΤΑΓΟΣ λεμε!:clap:

latina η λιστα σου συμφωνει με τη δικη μου (σε διαφορετικη περιπτωση καποιος απο τους 2 θα ηταν τυφλος:bleh:) με μονη διαφορα οτι δε ξερω κατα ποσο ειναι ξεκαθαρη η απαντηση του σουδιανου.

Σε καθε περιπτωση ομως με τετοιο αριθμο η παμε σε ενα μικρομεσαιο μπαρακι και το γεμιζουμε η κοιταμε για κατι μεγαλυτερο. Υπενθυμιζω την αποψη μου, η οποια ειναι να μην τραπεζωθουμε, ωστε να υπαρχει η απαραιτητη ευελιξια και αναμιξη στην παρεα και να μπορουν να μιλησουν ολοι με ολους (η με οσους θελουν τελος παντων). Οχι ο καθενας με τον διπλανο του και φυσικα να μη χρειαζεται να λεμε: ''ψιτ ταδε, ελα να κατσεις λιγο απο εδω, να κατσω εγω στη θεση σου, γιατι θελω να τα πω με τον ετσι''. Φυσικα και θα πρεπει να υπαρχει η δυνατοτητα να κατσουν καπου οσοι το θελουν (πχ σκαμπω σε μπαρ η ακομη και τραπεζακια) αλλα να μην ειναι ο πυρηνας της συναντησης ενα τραπεζι η μια σειρα απο τραπεζια. Βασικη προυποθεση ειναι και η ενταση της μουσικης να μην ειναι πολυ ψηλα, για να μπορουμε να ακουγομαστε μεταξυ μας.

Αν συμφωνειτε με την παραπανω αποψη, τοτε ισως ειναι η ωρα να πεσει καμια προταση για μερος που να συνδυαζει τα στοιχεια που αναφερθηκαν και ολα αυτα σε προσιτες τιμες:haha::haha:

Εγω δεν εχω καποια προταση προς στιγμην, συχναζω σε περιεργα μερη:cool:

edit: πωπω, μεχρι να γραψω το μηνυμα δημοσιευτηκαν 4-5 ακομα:shock:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Δεν μπορώ να αντισταθώ...δηλώνω παρούσα :clap:
Έχω κι εγώ κάτι υπόψη μου, για να μας χωρέσει...;) μεθαύριο, θα σας ενημερώσω παιδιά....(δεν βλέπω να μαζευόμαστε λιγότεροι από 50 ! ):haha::haha:
pandora τελεια!!εισαι η 32η!!!

(χρονια πολλα κι ολας!:clap:καθυστερημενα δυστυχως, αλλα τωρα το ειδα..)

εγω πως τα καταφερα και καπαρωσα το νουμερο 13 ενω ειμαι βαμμενη κοκκινη??
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ριχνω μια ιδέα
Αν δεν υπάρχει αντίρρηση για τα δυτικά προάστια θα σας πρότεινα τη Δαφνούλα (παράρτημα της γωνστής στη περιοχή κι όχι μόνο Δάφνης). Η κουζίνα του είναι εξαιρετική. Εναλλακτικά υπάρχει κι άλλο μαγαζί ακριβώς απέναντι που έχει μεγάλους χώρους. Άσε που το Μπουρνάζι είναι δίπλα για ποτό μετά. Στην περιοχή βρίσκει κανείς σχετικά εύκολα πάρκιγκ αλλά και το μετρό δεν είναι πάρα πολύ μακρυά.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ριχνω μια ιδέα
Αν δεν υπάρχει αντίρρηση για τα δυτικά προάστια θα σας πρότεινα τη Δαφνούλα (παράρτημα της γωνστής στη περιοχή κι όχι μόνο Δάφνης). Η κουζίνα του είναι εξαιρετική. Εναλλακτικά υπάρχει κι άλλο μαγαζί ακριβώς απέναντι που έχει μεγάλους χώρους. Άσε που το Μπουρνάζι είναι δίπλα για ποτό μετά. Στην περιοχή βρίσκει κανείς σχετικά εύκολα πάρκιγκ αλλά και το μετρό δεν είναι πάρα πολύ μακρυά.
την κραταμε την προταση σου!!
αλλα, νομιζω οτι θα ηταν καλυτερα για ολους να κανονιστει η συναντηση καπου κεντρικα!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
pandora τελεια!!εισαι η 32η!!!

(χρονια πολλα κι ολας!:clap:καθυστερημενα δυστυχως, αλλα τωρα το ειδα..)

εγω πως τα καταφερα και καπαρωσα το νουμερο 13 ενω ειμαι βαμμενη κοκκινη??
:haha::haha:...μη δίνεις σημασία στο 13 ;) κι εγώ κατακόκκινη είμαι...δεν καταλαβαίνουμε από αυτά...:D
Σ΄ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, να είσαι καλά :clap:

@Zephyrous, να σου φέρω το βιβλίο ?:)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δεν μπορώ να αντισταθώ...δηλώνω παρούσα :clap:
Έχω κι εγώ κάτι υπόψη μου, για να μας χωρέσει...;) μεθαύριο, θα σας ενημερώσω παιδιά....(δεν βλέπω να μαζευόμαστε λιγότεροι από 50 ! ):haha::haha:
Καλά, δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από σένα... :bleh: Σιγά μην έχανες εσύ τέτοια πολυπληθή συνάντηση... :haha:

Κι εγώ θα ήθελα να είμαι στη συνάντηση βρε παιδιά, αλλά το κόβω λιγάκι δύσκολο... Παρασκευή βράδυ δουλεύω μέχρι τις 10... θα προσπαθήσω όμως μπας και τα καταφέρω να τελειώσω νωρίτερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom