Συνέντευξη μέλους - makisg

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.052
Κύριε Μάκη εύχομαι πάντα τέτοια.Ταξίδια κι ευχάριστες στιγμές με την οικογένεια! Μα τόση αγάπη για το Μιλάνο ε; Από τα λίγα ταξίδια που έτυχε κάτι και το ακύρωσα.Αλλά που θα μου πάει.Έχω δει αρκετές πόλεις της Βόρειας Ιταλίας, ε θα το καταφέρω κι αυτό κάποια στιγμή.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μα ποιος μίλησε για γεράματα, άλλωστε μόλις πάτησα τα 66, όταν φτάσω τα 666 :icon_evil: (μπρρρρ) τότε θα αρχίσω να ανησυχώ.
Στα νιάτα μας δεν αφήναμε μέρος απάτητο ( και στο Παλαμήδι έχουμε ανέβει με τα σκαλιά και το φαράγγι της Σαμαριάς έχουμε κατέβει σε 6-7 ώρες με τα παιδιά μας), όμως κάποια προβλήματα στην μέση και στα γόνατα μας έκαναν να αλλάξουμε τον τρόπο οργάνωσης των ταξιδιών μας.
Τώρα για το Μιλάνο τι να πω. Για μένα προσωπικά είναι ακαταμάχητο.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Μα ποιος μίλησε για γεράματα, άλλωστε μόλις πάτησα τα 66, όταν φτάσω τα 666 :icon_evil: (μπρρρρ) τότε θα αρχίσω να ανησυχώ.
Μάλλον παρανοήσαμε. Τώρα το έθεσες πολύ σωστά. ;)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.311
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Σας χαίρομαι και σας θαυμάζω κε Μάκη που είστε πάνω κάτω στην ηλικία των γονιών μου και έχετε τρομερή όρεξη για ταξίδια! Ελπίζω όταν φτάσω κι εγώ εκεί να είμαι έτσι.
Κοινή διαπίστωση - απορία όλων πάντως η απάντηση για το Μιλάνο:haha:
Εύχομαι υγεία και ακόμη καλύτερους και μακρινότερους προορισμούς!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σας χαίρομαι και σας θαυμάζω κε Μάκη που είστε πάνω κάτω στην ηλικία των γονιών μου και έχετε τρομερή όρεξη για ταξίδια! Ελπίζω όταν φτάσω κι εγώ εκεί να είμαι έτσι.
Κοινή διαπίστωση - απορία όλων πάντως η απάντηση για το Μιλάνο:haha:
Εύχομαι υγεία και ακόμη καλύτερους και μακρινότερους προορισμούς!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια. Να είσαι καλά και εσύ και η οικογένειά σου. Και εμένα ο γιος μου είναι 40 χρονών. Ίσως κάποια στιγμή να μας δοθεί η ευκαιρία να γνωριστούμε σε κάποια συγκέντρωση των Θεσσαλονικέων.
Τώρα για το Μιλάνο τί να πω, άβυσσος η ψυχή και η αισθητική του ανθρώπου :haha:
 
Last edited:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Χαιρομαι και καμαρωνω ανθρωπους σαν τον μακη και την μακαινα!ευχομαι υγεια και χαρες και φυσικα πολλα και ομορφα ταξιδια!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Εύχομαι να είστε πάντα γεροί και να χαρείτε πολλά, πολλά ταξίδια ακόμη.Η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, αλλά η όρεξη για νέες εξερευνήσεις και ευχάριστες περιπέτειες.
Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα καλύτερα μέσα από την συνέντευξη! Είσαι από τα πιο αξιόλογα μέλη του φόρουμ
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μάκη και από εμάς καλή συνέχεια στα ταξίδια σας! Κούκλα η κυρία σου!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.909
Μα ποιος μίλησε για γεράματα, άλλωστε μόλις πάτησα τα 66, όταν φτάσω τα 666 :icon_evil: (μπρρρρ) τότε θα αρχίσω να ανησυχώ.
Μονο 66? Γυριστε την Ευρωπη τωρα που ειστε χαλαροι μη βρεθειτε στα 80 με καμια καριερα διοικητη νοσοκομειου και σας πνιξουν οι ευθυνες... :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Ο κύριος Μάκης είναι απλά ο Μάκης της καρδιάς μας. Εγώ νοιώθω σαν να τον ξέρω. Από τα πιο ευγενικά και με χιούμορ άτομα στο φόρουμ μας. Δεν νομίζω πως η ηλικία παίζει κάποιο ρόλο. Εγώ μας βλέπω συνομήλικους όλους εδώ μέσα! Μάκη εύχομαι τα καλύτερα ταξίδια από δω και πέρα. Όσο για το Μιλάνο, ε οκ κανείς δεν είναι τέλειος :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.803
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom