Συναντηση Στα Χανια!

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
το kokolaki μας παει φανταρος και θελει πριν φυγει να κανονισουμε οσοι μπορουμε να πιουμε ενα καφεδακι!
ο Νικος φευγει την αλλη κυριακη 14 Νοεμβρη.
εγω λεω μια πιθανη ημερομηνια την Τεταρτη στις 10 του μηνα κατα τις 5 το απογευμα να συναντηθουμε στο Αρωμα αυτη την φορα.τι λετε?
για να ακουσουμε γνωμες!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Nεους προοοοοοοοοοοσχη.....ημιιιιιιιιανας:haha:


Αγαπητε ψαρακα κοκολακι ενα καφεδακι στο καψιμι του αρωμα θα το πιουμε.
Κατα πασα πιθανοτητα θαμαι Χανια Τεταρτη απογευμα.

:rolleyes::rolleyes: Ευκαιρια να μου γρασαρει και την αλυσιδα στο μηχανακι.
 
Μηνύματα
107
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Κωσταντινούπολη!
Ταξίδι-Όνειρο
O γύροs του κόσμου!
Πολύ θα ήθελα να είμαι εκεί μαζί σας , να πιούμε το καφεδάκι μας, να πούμε τα νέα μας και να χαιρετήσω το Νίκο αλλά...θα είμαι εκεί νοερά λόγω απόστασης!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
εεεε...θελω να μαι και γω!!!..αλλα αυριο βράδυ φεύγω για Αθήνα για μια βδομάδα!!...δεν παιζει να βρεθούμε αυριο για μεσημεριανο καφε...?..εκτος και αν βρεθουμε για εναν ανεπίσημο καφε αυριο και κάνετε τον επίσημο την Τετάρτη..:roll:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εεεε...θελω να μαι και γω!!!..αλλα αυριο βράδυ φεύγω για Αθήνα για μια βδομάδα!!...δεν παιζει να βρεθούμε αυριο για μεσημεριανο καφε...?..εκτος και αν βρεθουμε για εναν ανεπίσημο καφε αυριο και κάνετε τον επίσημο την Τετάρτη..:roll:
Μασά ελ χερ για σαγιεντ Vito καλα να περασεις στο Μαγκριπ....


Κυριοι μεσα και εγω...σιγα να μη λειψω....:clap::clap::clap::clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Λεγε με Ευη το ιδιο κανει...

Vitouli ασε τα τρελλά σου και σε περιμενουμε....τι θα κανουμε εμεις χωρις τη πιο φοβερη φατσουλα:cool::cool::cool: του φορουμ !!!!

Ερσηηηηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ακουω και ζηλευω! Και ακουσα και το μετεορολογικο για την επομενη εβδομαδα και εσκασα!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ακουω και ζηλευω! Και ακουσα και το μετεορολογικο για την επομενη εβδομαδα και εσκασα!
Θέλουμε έναν πιο σαφή προσδιορισμό του ρήματος "άκουσα".. μήπως εννοείς "διευθέτησα"?:lol:


bytheway Κυριακή εγώ αφήνω το ΈΝΑ μεγάλο νησί για να πάω στο άλλο μεγάλο (κιτρινοπράσινο) νησί, στην συνέχεια σε ένα μεγάλο μήλο και τέλος σε ένα τρίτο μεγάλο (hitech) νησί:D:cool:...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ακουω και ζηλευω! Και ακουσα και το μετεορολογικο για την επομενη εβδομαδα και εσκασα!
Σημερα ειχαμε 27 βαθμους στο κεντρο το μεσημερι.....οχι το πολικο ψυχος των 17 βαθμων που ειχαμε οταν ηρθες !!!
:bleh::bleh:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Θέλουμε έναν πιο σαφή προσδιορισμό του ρήματος "άκουσα".. μήπως εννοείς "διευθέτησα"?:lol:


bytheway Κυριακή εγώ αφήνω το ΈΝΑ μεγάλο νησί για να πάω στο άλλο μεγάλο (κιτρινοπράσινο) νησί, στην συνέχεια σε ένα μεγάλο μήλο και τέλος σε ένα τρίτο μεγάλο (hitech) νησί:D:cool:...
Παλι θα σε φαει η μοναξια !!!!:haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom