Συναντηση ιταλοφιλων κ οχι μόνο, Πέμπτη 20 Μαρτίου ( 20.00) - Montalbano (Κολοκοτρώνη 12)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Αν δεν βολευει δεν έχω πρόβλημα, να το κάνετε και μετά τις 25 απλά η απουσία μου θα είναι αισθητή.
Σκέψου λίγο τι θα λέτε οι γυναίκες που δεν θα είμαι πλαι σας...
Μην ανοίξω το στόμα μου, τώρα...Που σε όλες τις συναντήσεις κάτι σου τυχαίνει και λείπεις, μόνο μετεωρίτης δεν έχει έχει πάνω σου ακόμη. Πάντως η μέρα και η ώρα με αφήνει εκτός εμένα :(
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μην ανοίξω το στόμα μου, τώρα...Που σε όλες τις συναντήσεις κάτι σου τυχαίνει και λείπεις, μόνο μετεωρίτης δεν έχει έχει πάνω σου ακόμη. Πάντως η μέρα και η ώρα με αφήνει εκτός εμένα :(
Έχεις δίκιο αλλά δεν το κάνω επίτηδες, ''ψοφάω'' γι' αυτές τις συγκεντρώσεις!
Αν δεν μπορεί η παεφστρα αλλαγή μέρας στα γρήγορα αλλιώς θα την πάρω και θα πάμε για φαι σε ένα τέλειο ινδικό στον πειραιά και δεν γράφω κουβέντα...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Έχεις δίκιο αλλά δεν το κάνω επίτηδες, ''ψοφάω'' γι' αυτές τις συγκεντρώσεις!
Αν δεν μπορεί η παεφστρα αλλαγή μέρας στα γρήγορα αλλιώς θα την πάρω και θα πάμε για φαι σε ένα τέλειο ινδικό στον πειραιά και δεν γράφω κουβέντα...
Κλείσε τραπέζι στο ινδικό, δεν βλέπω να αλλάζει η μέρα της συνάντησης...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε jimp τι γινεται με την παρτη σου;;; Σε άλλη τάζεις δώρα, σε άλλη τάζεις δείπνο..Δε μας τα λες καλά...!!

Αύριο θα σας ενημερώσω για την ώρα (γύρω στις 19.00 -19.30 πάντως θα είναι) και πιθανόν να έχουμε κ μια αλλαγή στην ημέρα λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων που εξήγγειλε η ΑΔΕΔΥ την 19η και 20η Μαρτίου..
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
19-19,30? Ξεχαστε με.
πιθανόν να έχουμε κ μια αλλαγή στην ημέρα λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων που εξήγγειλε η ΑΔΕΔΥ την 19η και 20η Μαρτίου..
Γιατι στις απεργιες της ΑΔΕΔΥ γινεται και στολισμος του επιτάφιου και το ξενυχτανε?
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τότε θα ξεκινήσουμε Σωκράτη μου, είπαμε δε θα το ξενυχτήσουμε και πολύ γιατί είναι καθημερινή... Από τις 19.30 και μετά μπορείς να έρθεις ό,τι ώρα θέλεις...Πίτα δε θα κόψουμε εξάλλου για να προλάβεις την κοπή!!
Δε ξέρω τί διαστάσεις μπορεί να πάρουν οι απεργίες... Απ'ότι θυμάμαι όταν δούλευα στο κέντρο, κάτι τέτοιες ημέρες ακολουθούσαν και τα μμμ στις απεργίες και κάτι τέτοιο θα είναι προβλημα, αν συμβει,για όσους έχουν σκοπό να τα χρησιμοποιήσουν για να κατέβουν..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ρε jimp τι γινεται με την παρτη σου;;; Σε άλλη τάζεις δώρα, σε άλλη τάζεις δείπνο..Δε μας τα λες καλά...!!

Αύριο θα σας ενημερώσω για την ώρα (γύρω στις 19.00 -19.30 πάντως θα είναι) και πιθανόν να έχουμε κ μια αλλαγή στην ημέρα λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων που εξήγγειλε η ΑΔΕΔΥ την 19η και 20η Μαρτίου..
Τάζω αλλά όλες αρνητικές είναι.Βέβαια ακόμα περιμένω τη φωτό από την κοπέλα που θέλει να κάνει ένα καλό προσκύνημα!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Επειδή βλέπω οτι με την ημέρα υπάρχει ένα θεματάκι αν θέλετε προτείνετε 2-3 πιθανές μέρες να τις βάλουμε σε ψηφοφορία...γιατί ο @jimp έχει πάρει φόρα και τάζει...:bleh:

υ.γ πάντως το ινδικό στην Τρούμπα αν λέμε το ίδιο είναι δυνατό διαπραγματευτικό χαρτί...:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom