Συναυλιες και ταξιδια

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ένας είναι ο Θανάσης, ένας ο Σωκράτης και πλέον μείναμε και με έναν Βασίλη, τον ροκά.
Αρένα να πάτε εσείς οι νεολαίοι, την ιδέα μπουάτ στη Λάρισα μια χαρά τη βρίσκω 😂
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.116
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Βρήκα λόγο για να ξανακατεβω Αθήνα λίγες μέρες αφού γυρισω από το καλοκαιρινό μου ταξίδι και φυσικά το έκλεισα...80 ευρώ αλλά τι να κανς ,να κατς α μαλωεις...20 χρόνια σχεδόν πριν τους είχα ξαναδεί Μονη Λαζαριστών,νεότεροι αυτοί,πιτσιρικας εγώ..Ε θα μας πάρουν τα ζουμια😥😥
queens-of-the-stone-age-athens-rocks.jpg
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βρήκα λόγο για να ξανακατεβω Αθήνα λίγες μέρες αφού γυρισω από το καλοκαιρινό μου ταξίδι και φυσικά το έκλεισα...80 ευρώ αλλά τι να κανς ,να κατς α μαλωεις...20 χρόνια σχεδόν πριν τους είχα ξαναδεί Μονη Λαζαριστών,νεότεροι αυτοί,πιτσιρικας εγώ..Ε θα μας πάρουν τα ζουμια😥😥
View attachment 454191
Μου αρέσουν, αλλά τότε στο beach volley δεν ενθουσιάστηκα, οπότε σίγουρα δεν θα τα σκάσω φέτος.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.116
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Ισχύει...Δεν ήταν από τις καλύτερες εμφανίσεις τους τότε, ούτε στη Θεσσαλονίκη... Θυμάμαι παίζανε μετά τους Eagles of Death Metal ,project του τραγουδιστή-κιθαριστα Josh Homme, οι οποίοι γινανε γνωστοί στους περισσότερους από το μακελειό στο Μπατακλαν το 2015...Απλα περάσανε αρκετά χρόνια από τότε και σκέφτηκα να σταματήσω να τους κρατάω μούτρα,συν ότι βγάλανε κάποια καινούργια album από τότε...
 

EviTan

Member
Μηνύματα
426
Likes
2.889
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Rockstadt Extreme Festival
Τρανσυλβανια Ρουμανία
Και με camping, και καλές τιμές, και ωραία ονόματα, και οι δικοί μας οι Χιλιομοδίτες μέσα... Τι άλλο να σας δώσουν οι άνθρωποι;
(λεπτομέρειες στο επίσημο site ROCKSTADT EXTREME FEST )

img_1_1708683170728.jpg
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Τι τιμές είναι αυτές για Manchester??? Πως και πως το περίμενα αλλα.. νο
Έχει ξεφύγει η κατάσταση (όπως σε όλα άλλωστε), εδώ στην Ελλάδα και πλέον είναι κανόνας τα 80-90 ευρώ ελάχιστο εισιτήριο...
 

TsAnn

Member
Μηνύματα
87
Likes
896
Επόμενο Ταξίδι
Περού
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Έχει ξεφύγει η κατάσταση (όπως σε όλα άλλωστε), εδώ στην Ελλάδα και πλέον είναι κανόνας τα 80-90 ευρώ ελάχιστο εισιτήριο...
Καλά, εδώ κι αν αρνούμαι να τα δώσω. Αλλά, τα σχεδόν 200 τα βρίσκω εξωφρενική τιμή. Μαζί με το αεροπορικό θες 500 στην καλύτερη, αν κοιμηθεις στον δρόμο😁
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Έχει παραγίνει το κακό με τις συναυλίες. Μπήκα να δω πόσο έχουν τα εισιτήρια για το φεστιβάλ που ποσταρε η @EviTan και εκτός κι αν βλέπω κάτι λάθος δεν υπάρχει δυνατότητα αγοράς εισιτηρίου μιας ημέρας. Μόνο Pass για όλες τι ημέρες στα 190ε που εδώ που έχουμε φτάσει το λες σούπερ τιμή αλλά γιατί να μην μπορώ να πάω μια μέρα μόνο αν θέλω;

Οτι καλύτερο για το γούστο μου σε φεστιβάλ που κυκλοφορεί φέτος είναι το tons of rock στο Οσλο.

tonsofrock-2024-lineup-2000x2000-1.jpg


Με ενδιαφέρουν οι πρώτες δύο μέρες. Δεν υπάρχει δυνατότητα αγοράς πακέτο για δύο μέρες ή μεμονωμένα εισιτήρια (η πρώτη μέρα εννοείται είναι sold out ήδη, για tool έχουν 140ε) ή pass για τις 4 μέρες στην προνομιακή τιμή των 400ε.

Θα με κάνουν να σιχαθω την μουσική που μου αρέσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.449
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom