Συνδρομιτική τηλεόραση

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Είπα να ξεκινήσω αυτό το θέμα για να δούμε ποια είναι τ αγαπημένα μας κανάλια και προγράμματα στη συνδρομιτική τηλεόραση..

Ξεκινάω λοιπόν εγώ, όπως είναι φυσικό με το travel channel, με αγαπημένες μου εκπομπές τις "Julian And Camilla s world Odyssey" και "Exotic Lives"..

Επίσης τελευταία έχω "καεί" με το Ε! και τις περισσότερες εκπομπές...

Τα δικά σας?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν εχουμε χρονο για τηλεοραση, δεν εχουμε λεφτα για συνδρομες...
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Τον παλιό καλό καιρό που έμενα στην οικογενειακή εστία, καιγόμουν παρομοίως με το E! και το National Geographic ειδικώς όταν είχε ντοκιμαντέρ για τις πολικές αρκούδες και τον Αμαζόνιο.
Πλέον, είμαι στη φάση του αγαπητού tripakia.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Τη συνδρομητική την είχαμε παλαιότερα, κυρίως για τα κανάλια με τα ντοκιμαντέρ και ειδικότερα για το travel. Κατόπιν θεωρήσαμε ότι παραείναι ακριβή γι'αυτό που προσφέρει και την κόψαμε.

Για μεγάλο χρονικό διάστημα υπήρχε άλλος τρόπος πρόσβασης και σε αυτή τη συνδρομητική και σε ξένες, αλλά "πέθανε".

Τώρα είμαστε χωρίς τη συγκεκριμένη συνδρομητική γιατί συνεχίζουμε να θεωρούμε ότι δεν αξίζει τα λεφτά της (για τα δικά μας γούστα).
Δεν παρακολουθούμε αθλητικά, οι ταινίες παίζονται και ξαναπαίζονται οι ίδιες (άσε που τις έχουμε δει πριν κυκλοφορήσουν στη συνδρομητική), το ίδιο και με τις ξένες σειρές που μας αρέσουν (τις παρακολουθούμε πιο άμεσα), οπότε δεν έχει λόγο ύπαρξης για εμάς. :D

Πάντως τα αγαπημένα μου κανάλια ήταν το Travel (μακράν) και ακολουθούσαν το National Geographic, το Animal Planet και λίγο το History.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ice loves Coco (υπέρτατο) και φυσικά οι Καρντασιανς έχουν γίνει πλέον οικογένεια μου !!
New kid in town το καμμενο Bridalplasty !!!
Τώρα από τα σοβαρά ... Στο travelchannel έβλεπα πολύ το distant shores ,αλλά τώρα τελευταία το έχω χάσει.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Είμαι η πρώτη που λέω οτι είναι πολλά τα λεφτά Αλέκο...
Αλλα ακόμα νομίζω πως υπάρχουν κι άλλοι τρόποι!!!!:bleh:

Ice loves Coco(μεγάλη ξόφλα) και Καρντάσιανς όπως λέει κι η Λίτσα, με το Θεό Scott :haha:, αλλα και Doctor 90210!!!Όταν λέμε κάψιμο,εννοούμε κάψιμο!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αλλα ακόμα νομίζω πως υπάρχουν κι άλλοι τρόποι!!!!:bleh:
Λόγω άλλων υποχρεώσεων έχουμε "παγώσει" τη σχετική έρευνα, αλλά αν έχεις κάτι καλό να προτείνεις, είμαστε όλο αυτιά (ή μήπως μάτια ?). :D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λόγω άλλων υποχρεώσεων έχουμε "παγώσει" τη σχετική έρευνα, αλλά αν έχεις κάτι καλό να προτείνεις, είμαστε όλο αυτιά (ή μήπως μάτια ?). :D
Εγώ????Δεν ξέρω τίποτα!!!:shock: Δες το inbox σου!:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συνεχίζω και γίνομαι πιο σοβαρή ... Στο animalplanet παρακολουθώ όλες τις εκπομπές που έχουν σχέση με κατοικίδια (έχω γίνει εξπερ με τις ρατσες)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μια από τα ίδια κι εδώ. έχω πολωνική συνδρομητική με αγαπημένα το discovery (Myth Busters, airplane disasters), Travel Channel (με οτιδήποτε έχει Μέση Ανατολή, ανατολική Ευρώπη, μιας κι μου την σπάνε τα εξωτικά ταξίδια κι η Ισπανία)

κι το πολυαγαπημένο ΒΒC Science με το ακόμα πιο αγαπημένο Τop Gear
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Συνεχίζω και γίνομαι πιο σοβαρή ... Στο animalplanet παρακολουθώ όλες τις εκπομπές που έχουν σχέση με κατοικίδια (έχω γίνει εξπερ με τις ρατσες)

Αυτό πως προέκυψε??Σκέφτεσαι να υιοθετήσεις κανένα?:cool:
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Travel Channel, Caccia e Pesca, Animal Planet, Discovery (κυριως το Sailing the World)

Προχθες το βραδυ οπου και να εκανες ζαπινγκ ελεγε για υφεση, μειωσεις μισθων, αυξηση του χρεους και ανεκδοτα (π.χ. οτι το 2012 θα εχουμε αναπτυξη!). Απελπισμενος εγω γυριζω στα δορυφορικα και βλεπω στο Travel Channel να γραφει "next on Travel Channel: Our guide to Barbados". Επαθα εγκεφαλικο...

Μηπως τελικα επρεπε να γυρισω στην ΕΡΤ να ακουσω τις δηλωσεις του ΓΑΠ για την οικονομια?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom