EasyJet Ryanair Συνδυασμος ryanair και easyjet?

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ναι,πρέπει να δώσεις τις πληροφορίες της ταυτότητας σου.ακολούθησε τις οδηγίες.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ναι,πρέπει να δώσεις τις πληροφορίες της ταυτότητας σου.ακολούθησε τις οδηγίες.
Μα ειπα και πριν,τις εχω δωσει κανονικα. Γιατι μου βγαζει αυτο το μηνυμα?Εκανα κατι λαθος? Βοηθηστε σας παρακαλω φοβαμαι μην παω στο αεροδρομιο και δεν μας αφησουν να πεταξουμε....
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Φαινομενικα οι τιμες ειναι ιδιες ειτε one-way ειτε μετ'επιστροφης. Ωστοσο οταν πας να κλεισεις ryanair μονο Λονδινο-Θεσσαλονικη σου βγαζει την ιδια τιμη σε λιρες. Το admin fee απο 6€ γινεται 6 λιρες και η βαλιτσα απο 15€/διαδρομη γινεται 15 λιρες ανα διαδρομη. Θελω να κανω ακριβως το ιδιο με τη Νικολετα λογω της ωρας αφιξης/αναχωρησης και μου βγαινει συνολικα 50€ περισσοτερα απο οτι αν εκλεινα πανε-ελα ryanair. Νομιζω ομως οτι θα τα δωσω γιατι δε λεει να περασω τη νυχτα στο Victoria Station, ακομα δε με εριξε εκει η ζωη.
Δεν ειναι 50 ευρω επιπλεον ειναι ακριβως τα μισα.Και να σκεφτεις οτι αν κλεισεις πηγαινε ελα και πληρωσεις με prepaid mastercard δεν πληρωνεις το admin fee ενω αν κλεισεις μονο τη διαδρομη απο Αγγλια Ελλαδα το πληρωνεις. Ακομα και με αυτο και με μια βαλίτσα η διαφορα ηταν 25 ευρω ακριβως το ατομο.Εννοειται οτι αν επαιρνα ταξι για να παω εξι τα χαραματα στο Stansted θα εδινα πολλλαααααααααααααααααααααα περισσοτερα δεν θελω να ξερω ποσα....
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μα ειπα και πριν,τις εχω δωσει κανονικα. Γιατι μου βγαζει αυτο το μηνυμα?Εκανα κατι λαθος? Βοηθηστε σας παρακαλω φοβαμαι μην παω στο αεροδρομιο και δεν μας αφησουν να πεταξουμε....
αφού τις έδωσες τότε μην στενοχωριέσαι,όταν θα κάνεις τσεκ-ιν και τυπώσεις τις κάρτες επιβίβασης θα δεις ότι τα στοιχεία σου θα εμφανιστούν εκεί που χρειάζεται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.438
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom