Συνοδοιποροι?

into the wild

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
dreamer 75

καλησπερα , δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου, αυτο που με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι να εχω την καταλληλη παρεα που να θελει να το μοιραστουμε.Γιατι σιγουρα θα συναντησουμε πολλα στην πορεια...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
να τι μου θύμισες...καλως ηρθες και καλα ταξίδια με ΠΡΟΣΟΧΗ...:D
 
Last edited by a moderator:

into the wild

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
paefstra, Η σημασία του φυσικού περιβάλλοντος στη διασφάλιση των όρων που προαπαιτεί η επιβίωση του ανθρώπου είναι καθοριστική Αν η ανθρωπινη παρεμβαση στους πορους αυτης δεν ηταν τοσο καταστροφικη δε θα χρειαζομασταν κατι νεο, μιας και το φυσικο περιβαλλον μας τα παρεχει ολα!Δεν ειμαι εναντια στη τεχνολογια μιας και καθε νομισμα εχει 2 πλευρες την καλη και την κακη!Αν ειχα κλιθει ομως να διαλεξω αναμεσα στα 2 θα διαλεγα την προστασια και την επιβιωση μου μεσα σε αυτο.

nena, σε σενα πηγαινε το τελευταιο μυνημα, το βρηκες λοιπον 8), ειμαι ακριβως αυτης της αποψης!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
:shock: Περίεργη άποψη από χρήστη υπολογιστή και internet.
Υποθέτω ότι δεν συμμερίζονται τις απόψεις σου όσοι έσωσαν τη ζωή τους με τη βοήθεια αξονικής τομογραφίας, χημειοθεραπείας, εμβολίων, χειρουργικών επεμβάσεων κ.λ.π.
Ειναι που δεν εισαι Χριστιανη Ορθοδοξη, γι αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις το σκεπτικο...

Καλως ηρθες Βασιλικη.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον οταν θες να απαντησεις σε καποιο αλλο μελος, δεν αρχιζεις καινουριο τοπικ με το nickname του μελους ως τιτλο. Συνεχιζεις να γραφεις στο τοπικ που εχεις ανοιξει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Ειναι που δεν εισαι Χριστιανη Ορθοδοξη, γι αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις το σκεπτικο...
Εδώ ακόμη παλεύω να καταλάβω τις αρχές λειτουργίας της Φανουρόπιτας, τι μου λες τώρα...
 

ARKAS73

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
φιορτ, νορβηγια
συνοδοιποροι

γεια σου into the wild. μου αρεσουν και εμενα πολυ τα ταξιδια, και βρισκω την ιδεα σου καταπληκτικη!
εαν ηθελες μονη η με την παρεα σου να κανονισουμε κανενα τετοιο ταξιδακι
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν είχε παρέα για ταξίδι δε θα έγραφε τόπικ με θέμα εύρεση συνοδοιπόρων.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
γεια σου into the wild. μου αρεσουν και εμενα πολυ τα ταξιδια, και βρισκω την ιδεα σου καταπληκτικη!
εαν ηθελες μονη η με την παρεα σου να κανονισουμε κανενα τετοιο ταξιδακι
Αν εισαι Χριστιανος Ορθοδοξος θα προοθησουμε το αιτημα σου. Απαραιτητο βεβαια να κανεις καθε μερα την προσευχη σου, να νηστευεις σε ολες τις νηστειες και Τεταρτοπαρασκευες (ακομη κι οταν ταξιδευεις, μην ακουσω ασθενεις και οδοιπορος και τετοια) και να πηγαινεις καθε Κυριακη εκκλησια (σε οποιο μερος του κοσμου κι αν εισαι)...
 

ARKAS73

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
φιορτ, νορβηγια
γεια σου βασιλικη. ειμαι ο παναγιωτης, και η προταση σου μου αρεσει πολυ!!!
εαν δεν εχεισ κανονιση ταξιδακι, πολυ ευχαριστως να κανονιζαμε μαζι.περιμενω απαντηση σου.
 

vasiliseva

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γεια σας, πριν λιγα λεπτα γραφτηκα σε αυτο το forum και 'γω με σκοπο να βρω η να με βρει αυτο που πραγματικα θα ηθελα να βιωσω (εστω για ενα διατημα).Λιγα λογια για μενα..με λενε Βασιλικη ειμαι 32 ετων, Χριστιανη Ορθοδοξη στα θρησκευτικα μου πιστευω, μουσικος κα ιΦυσιολατρεις.Πιστευω πως καθε ανθρωπος ειναι καλο να επιδιωκει για μια
φορα τουλαχιστον στη ζωη του να επιβιωσει κατω απο τις πιο αντιξοες συνθηκες, αν θελει να ανακαλυψει τις δυνατοτητες - κρυφες πτυχες του εαυτου του.Ενας τετοιος ανθρωπος ειμαι και εγω.Ψαχνω συνοδοιπορους, ανεξαρτητου φυλου, (που ψαχνουν αντιστοιχα ισως) για να το μοιραστω.Δε με απασχολει τοσο ο προορισμος οσο το ταξιδι, οσο η αισθηση του να
προσπαθω να επιβιωσω χωρις λεφτα, χωρις εξασφαλισμενη τροφη χωρις ζεστο νερο, χωρις στεγη(ας μου επιτραπει η λεξη κονσερβα μια και ετσι φαινεται στα ματια μου), θερμανση, ιντερνετ κλπ Θα θελα να διευκρινησω και κατι ακομα, γιατι δυστυχως οταν φτανουμε να επιλεγουμε τοσο απροσωπα μεσα για τα θελω μας, οι λεξεις πρεπει να ειναι
περισσοτερες.Δεν ειμαι φανατισμενη, ουτε μπλεγμενη με τιποτα ειμαι "νομιμη" απλα πολυ παθιασμενη με προκλησεις διαφορετικου τροπου ζωης (ζωης φυσιολογικης).Μπορειτε να μου στειλετε εδω ανυπομονω)...Σας χαιρετω:trekker:!
μπορείς να μετοικήσεις στην Ικαρία, στις ράχες.. εκεί θα βρεις αυτό που ψάχνεις. Επίσης στα ανώγεια της Κρήτης υπάρχουν μέρη στα βουνά που μπορείς να βιώσεις αυτό που θέλεις. Μυσταγωγικά!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom