Συνταξιδιώτισσα για Νέα Υόρκη;

diadiaf

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μοσχα
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Είμαι 50 ετών από τον Πειραιά και ανακάλυψα το travelstories αναζητώντας πληροφορίες για ταξίδι που προγραμματίζω στη Νέα Υόρκη και το οποίο προτίθεμαι να το κάνω ακόμα και μόνη, γιατί ο σύζυγος μου δεν ακολουθεί σε πολύωρο αεροπορικό ταξίδι.
Μόνος του όμως κανείς …ούτε στον Παράδεισο λένε..έτσι σκέφτηκα να αναζητήσω στο forum συνταξιδιώτισσα για παρέα, ώστε να μπορώ να μοιραστώ επιτόπου συναισθήματα και εντυπώσεις, αλλά και για να αποφύγω τη χρέωση μονόκλινου.
Ο Ιούνιος, ή ο Σεπτέμβριος είναι οι μήνες που γενικά προτιμώ και εισιτήρια και ξενοδοχείο επιθυμώ να κλείσω μέσω ταξιδιωτικού γραφείου -αισθάνομαι μεγαλύτερη ασφάλεια.
Με χαρά θα περιμένω κάποιο ενδιαφέρον, αν και ξέρω ότι είναι δύσκολο.
:)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.867
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες στην παρέα μας και σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το ταξίδι σου στη Ν.Υ. είτε μόνη σου είτε με παρέα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και καλο ταξιδι
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλώς ήρθες και από μένα! Ελπίζω να βρεθει η παρέα και να κάνεις το ταξίδι σου οπως το ονειρεύεσαι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. Ακόμα και αν δε βρεις παρέα θα σου πρότεινα να το κάνεις το ταξίδι, θα είναι μοναδική εμπειρία.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αφου θα κλεισεις εισητηρια και ξενοδοχειο απο ταξιδιωτικο γραφειο, γιατι δεν πας με γκρουπ για να χεις παρεα;
 

diadiaf

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μοσχα
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Σας ευχαριστώ πολύ όλους τόσο για τις ευχές σας, όσο και για την ενθάρρυνση, ειδικά αυτήν θα την χρειαστώ!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
καλως ηρθες!Μακάρι να το κάνεις ωστε να μου πεις πως ήταν γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ μάλλον για φθινόπωρο!Φταίει νομίζω το χόλιγουντ που πηραμε με κακο ματι την Αμερική!!!χαχαχ
 

diadiaf

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μοσχα
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
nena ας τα καταφέρω να πάω πριν το φθινόπωρο ....και μετά θα σου πω ότι θέλεις....:3523:
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
καλωσ ηρθεσ,καλο ταξιδι.ειναι τελεια στη ΝΥ.βγαινοντασ απο το μετρο κ πατωντασ εξω στο δρομο θα νιωσεισ σαν πρωταγωνιστησ σε καποια ταινια.καλο ταξιδι:p
 

MariaPappa

Banned
Μηνύματα
1
Likes
0
Όνειρο ζωής να ταξιδέψω και εγώ κάποια στιγμή στην Ν.Υόρκη. Προς το παρόν απλά κάνουμε κομπόδεμα για αυτό το όνειρο!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.867
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
δεν πρόλαβα να την καλωσορίσω και μπα...νιαρίστηκε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom